Świąteczny Kiermasz w Pałacu w Gawłowie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Świąteczny Kiermasz w Pałacu w Gawłowie Historia i tradycja sochaczew

Pałac w Gawłowie to przestrzeń w której spotykają się różne przedsięwzięcia. Możemy uczestniczyć tam w wystawach, projektach artystycznych czy przedstawieniach. Tym razem pałacowe wnętrza zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Kiermaszu Świątecznym. 


Już 15 grudnia odbędzie się pierwsza edycja Kiermaszu Pałacowego w Gawłowie. Od 11.00 do 16.00 będzie można zapoznać się z lokalną twórczością, rękodzielnictwem czy też kupić upominek. 


Organizatorem spotkania jest Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza, która zaprasza nie tylko zwiedzających , ale również wystawców do wzięcia udziału w kiermaszu i wspólnym tworzeniu tego wyjątkowego dnia. Osoby zajmujące się rękodziełem, ceramiką, uszytkami, tworzeniem zabawek, malarstwem, wykonywaniem stroików czy dekoracji mogą wystawić swoje stoisko. W tej sprawie powinny kontaktować się dzwoniąc pod numer 512926299, a regulamin  dostępny jest na stronie www.fozm.pl. 


Organizatorzy kiermaszu zadbają także o najmłodszych uczestników dla których będzie przygotowana specjalna strefa twórcza. 


Kiermasz Świąteczny odbędzie się 15 grudnia 2019 roku, od 11.00 do 16.00 w Pałacu w Gawłowie, ul. Gawłowska 148. 


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy