Światełko do nieba w Sochaczewie 2017

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Światełko do nieba w Sochaczewie 2017 Rekreacja sochaczew

Dzięki inicjatywie i sponsoringowi Zbigniewa Gerasika w tym roku z okazji 25. Finału WOŚP w Sochaczewie będzie światełko do nieba. Zapraszamy 15 stycznia 2017 roku na Podzamcze.

 

W ostatnich latach brakowało sochaczewianom mocno wpisanego w tradycję orkiestrowego grania Światełka do nieba. Już wiemy, że w tym roku tego uczucia braku nie będzie. Mocno wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Zbigniew Gerasik postanowił ufundować pokaz sztucznych ogni na wzgórzu zamkowym w naszym mieście. Światełko do nieba 2017 w Sochaczewie odbędzie się we współpracy z głównym sztabem WOŚP w Hufcu ZHP. Zgoda burmistrza, policji i straży już jest.

Zapraszamy w niedzielę 15 stycznia na Podzamcze o godz. 20.00 (po zakończeniu licytacji złotego serduszka, które kolejny raz wywalczył dla Sochaczewa główny sztab WOŚP w Hufcu ZHP) na Światełko do nieba. Zobaczymy 5-minutowy i na pewno piękny pokaz sztucznych ogni.

 

Informacje dodatkowe
  2
  Oceń
  (4 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (2)

  MarcinMarcin
  0
  kto się wybiera (2017-01-15 15:44)
  kacperskyykacperskyy
  0
  Super finał WOŚP! Pokaz lepszy niż ten na otwarciu podzamcza! Na prawde warto było przyjść. Dzięki Gerry! (2017-01-16 07:57)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy