Święto Bzury – 26 sierpień 2018

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Święto Bzury – 26 sierpień 2018  Spotkania, jubileusze sochaczew

Przed nami czwarta edycja Święta Bzury. Impreza ta zakończy cykl wakacyjnych zabaw i atrakcji jakie były dostępne dla mieszkańców Sochaczewa przez czas leni. 


Oferta obejmowała zarówno zajęcia dla dzieci a także festiwale i koncerty, pikniki i rajdy dla starszej publiczności. Mieszkańcy Sochaczewa chętnie korzystają z dostępnych atrakcji. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju rajdy oraz spotkania w których czas razem można spędzić w gronie rodzinnym. Święto Bzury będzie to czas połączenia  i aktywności sportowej, podsumowań oraz szereg atrakcji dla najmłodszych.  


Jakie atrakcje na Święcie Bzury?


7.30 – 14.00 na uczestników czekać będą zawody spinningowe wędkarskie. O 7.30 zaczynają się zawody, natomiast o 14.00 nastąpi rozstrzygnięcie zawodów oraz wręczenie pucharów. 


10.00 na Plaży Miejskiej zacznie działać strefa rodzinna dla dzieci. Do dyspozycji maluchów będą dmuchańce. Przewidziane są także konkursy z nagrodami. Na plaży znajdą się strefy z poczęstunkiem, naleśniki, popcorn a także wata cukrowa. Wioska słowiańska zapewni spotkanie z historią. Na terenie plaży znajda się również stoiska z wystawcami. Do zabawy oraz nauki zachęcają w dniu 26 sierpnia także harcerze. Sekcja żeglarska z ZHP nauczy wiązania węzłów żeglarskich. Ciekawą propozycją będzie pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu WOPR oraz nauka udzielania pierwszej pomocy udzielana przez strażaków. 


14.00 odbędą się zawody kajakarskie, gdzie uczestnikami mogą być również opiekunowie z dziećmi. 

Do uczestnictwa w turnieju rugby plażowego zaprasza Rugby CR Orkan Weterani, natomiast Dragon Fight Club zorganizuje zawody w siłowaniu się na rękę.  Dla poprawy kondycji fizycznej mieszkańcy będą mogli wziąć udział w przeciąganiu liny lub przerzucaniu opony na czas.


Dragon Fight Club poprowadzi prezentację sztuk walki. Najbardziej roztańczoną część pikniku poprowadzi Ewa Osińska z zumbą oraz fitness. 


Święto Bzury to również występy muzyczne. Na plażowej scenie wystąpią Abba Cover Band a także zespół Exell. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

ESochaczewianinESochaczewianin
0
Droga redakcjo, nie 26 sierpień, tylko 26 SIERPNIA :-) (2018-08-26 11:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy