Święto dziecięcego futbolu

/ 11 zdjęć
Zdjęcia i foto: Święto dziecięcego futbolu Piłka nożna sochaczew
+6

Obiekty sportowe KS Piast Feliksów były miejscem, w którym po raz ósmy odbył się turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. W tym roku o trofeum rywalizowały drużyny z roczników 2005/2006 oraz 2007/2008. Dodatkowo odbył się mecz pokazowy.

Zagrały w nim drużyny Piast Feliksów i Promyka Nowa Sucha z rocznika 2010. Lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 3:1 (1:0). Gole w tym spotkaniu strzelili Antoni Racki (2), Michał Stępniak (obaj Piast Feliksów) oraz Oliwier Olszanowski (Promyk Nowa Sucha). Zespół z Nowej Suchej poprowadziła do boju pani trener Joanna Mikulska.

Zawody zostały przeprowadzone sprawnie, a toczyły się w miłej, rodzinnej atmosferze. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich drużyn okazałe puchary. Każdy z zawodników otrzymał także pamiątkowy medal, jogurt, słodycze oraz gorącą kiełbaskę z grilla. Indywidualne nagrody trafiły do rąk najlepszych bramkarzy oraz najskuteczniejszych strzelców.


Wyniki turnieju

rocznik 2005/2006

Piast – Orkan 0:0

Lipce – Huragan 3:1

Promyk – Orzeł 1:0

Orkan – Huragan 6:0

Lipce – Orzeł 1:0

Promyk – Piast 3:0

Orzeł – Huragan 4:0

Promyk – Orkan 5:2

Lipce – Piast 1:0

Orkan – Orzeł 1:1

Promyk – Lipce 4:0

Piast – Huragan 3:0

Orkan – Lipce 2:0

Promyk – Huragan 6:0

Orzeł – Piast 1:1

rocznik 2007/2008

Orion – Orkan 2:0

Piast – Piast II 2:0

Akademia – Guzovia 3:0

Orion – Piast II 1:1

Piast – Guzovia 2:0

Akademia – Orkan 4:2

Orion – Guzovia 1:0

Akademia – Piast 2:0

Orkan – Piast II 7:2

Akademia – Orion 3:0

Orkan – Piast 0:0

Piast II – Guzovia 2:0

Orion – Piast 2:0

Orkan – Guzovia 4:0

Akademia – Piast II 7:0


Kolejność turnieju

rocznik 2005/2006

1.Promyk Nowa Sucha 15 19-2

2.GOSiR Lipce Reymontowskie 9 5-7

3.Orkan Sochaczew 8 11-6

4.Orzeł Kampinos 5 6-7

5.Piast Feliksów 5 4-5

6.Huragan Bodzanów 0 1-22

rocznik 2006/2007

1.Akademia Piłkarska Sochaczew 15 19-2

2.Orion Cegłów 10 6-4

3.Orkan Sochaczew 7 13-8

4.Piast Feliksów 7 4-4

5.Piast II Feliksów 4 5-17

6.Guzovia Guzów 0 0-12


Nagrody indywidualne

Król strzelców

Kacper Niegowski (Orkan 2005, 4 gole)

Hubert Ptasiński (Orkan 2007, 8 goli)

Najlepszy bramkarz

Antoni Siekiera (Promyk 2005)

Hubert Jurek (Akademia 2007)

Najlepsi piłkarze w drużynach

rocznik 2005

Gracjan Woś (Promyk), Krzysztof Supera (GOSiR), Jakub Kołodziejczak (Orkan), Sebastian Stępień (Orzeł), Patryk Staniak (Piast), Adam Kwiatkowski (Huragan)

rocznik 2007

Mateusz Wojda (Akademia), Jakub Jaranowski (Orion), Gracjan Roszewski (Orkan), Antoni Florczak (Piast), Paweł Bodal (Piast II), Jakub Solski (Guzovia)


Składy naszych drużyn

rocznik 2005/2006

Orkan Sochaczew: Jan Firlej, Wojciech Szymański, Szymon Tomczak, Piotr Michalak, Bartek Pawlik, Jan Pawłowski, Kacper Niegowski, Jakub Kołodziejczak, Tobiasz Fabisiak, Paweł Jaworski, Maciej Opasiak, Karol Adamczewski

Promyk Nowa Sucha: Antoni Siekiera, Maciej Księżak, Ksawery Pętlak, Kacper Plichta, Oliwier Dąbrowski, Szymon Kowalski, Gracjan Woś, Bartosz Plichta, Patryk Woliński, Bartosz Sokołowski, Jan Kowalik, Kacper Marcinkowski

Piast Feliksów: Michał Borek, Patryk Staniak, Kamil Staniak, Mateusz Spilaszek, Paweł Boczkowski, Patryk Kałucki, Krzysztof Szlaga, Jakub Szlaga, Mateusz Jakubowski, Bartosz Dubielecki, Kacper Zdanowski, Kacper Marciniak


rocznik 2007/2008

Akademia Piłkarska Sochaczew: Hubert Jurek, Damian Tomala, Wiktor Czepulaniec, Tomasz Tomczak, Paweł Ziółkowski, Mateusz Wojda, Hubert Jasiński, Dominik Rokicki, Szymon Adamcewicz, Kacper Mamcarz, Kacper Kuczyński, Karol Markintowicz, Michał Pytkowski

Orkan Sochaczew: Gracjan Roszewski, Daniel Piętak, Maciej Woźniak, Maciej Wasilewski, Antoni Haczykowski, Hubert Ptasiński, Krzysztof Tempczyk, Patryk Świątek, Artur Pajkowski, Kacper Masłowski, Cezary Orlikowski

Piast Feliksów: Jakub Domański, Miłosz Florczak, Antoni Florczak, Zuzanna Florczak, Kamil Majewski, Antoni Łukawski, Antoni Kaczmarek, Antoni Ilczuk, Jacek Bargieł, Jakub Woźnicki, Jakub Bęczkowski, Sebastian Kamieniarczyk, Martyna Spilaszek, Seweryn Dudziński, Mikołaj Dmoch, Gracjan Tomecki

Piast II Feliksów: Szymon Wittan, Patryk Gawłowski, Paweł Bodal, Natan Karasek, Bartek Duplicki, Stanisław Kazmierczak, Kacper Duplicki, Jacek Cieślak, Antek Owczarek, Mikołaj Anasiak, Wiktor Kącki, Kamil Hepner, Patryk Pływaczewski


 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy