Święto Misia w zerówce

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: Święto Misia w zerówce Edukacja sochaczew
+4

Pluszowe misie to ukochane zabawki większości dzieci już od ponad 100 lat. Pełnią rolę pocieszycieli, powierników największych tajemnic i sekretów. 25 listopada na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Misia. Również uczniowie klasy 06 nie mogli zapomnieć o święcie swoich przyjaciół. W piątek wszyscy pluszowi ulubieńcy opuścili swoje pokoiki i przybyli wraz z opiekunami do szkoły. Kolorowe, mięciutkie, puchate misie towarzyszyły dzieciom podczas zajęć i wspólnej zabawy. Pani Weronika także nie zapomniała o swoim pluszaku.  

Uroczysty dzień rozpoczął się od prezentacji multimedialnej pt. „Misie, miśki, misiaczki – historia pluszowego misia”, dzięki której dzieci poznały historię maskotki oraz innych, znanych bohaterów literackich i filmowych. Następnie każdy zaprezentował swoją zabawkę całej grupie, po czym rozpoczęła się wspólna zabawa. Uczniowie zaprosili swoich ulubieńców do porannej gimnastyki i innych zabaw ruchowych, zatańczyli wraz z nimi zumbę, wysłuchali bajki i śpiewali misiowe piosenki. Dzieci wykonały również własnego misia techniką origami.

Ten wyjątkowy dzień minął bardzo szybko i niezwykle przyjemnie. Do domu uczniowie zabrali wrażenia, dyplomy „Przyjaciela Pluszowego Misia” i oczywiście naszych gości, by móc znów przytulić ich przed snem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa w Feliksowie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy