Święto Niepodległości – program imprez sportowych

Zdjęcia i foto: Święto Niepodległości – program imprez sportowych Badminton sochaczew

Najbliższy weekend zapełni się wieloma imprezami w których na sportowo będzie można uczcić 100-lecie Niepodległości naszego kraju. 


Jakie imprezy sportowe odbędą się 10 i 11 listopada

Na placu Kościuszki wszyscy chętni mogą wziąć udział w „Narodowym Biegu Stulecia od Bałtyku do Tart”, który wystartuje dokładnie o 11.11. Wcześniej o 10.45 będą mogły pobiec dzieci. Dokładny program można przeczytać na naszej stronie: https://e-sochaczew.pl/n/sto-biegow-na-100-lecie/58825

 

Również w sobotę 10 listopada zaplanowano kilka wydarzeń sportowych.


O 10.00 Stowarzyszenie „Przez Sport w Przyszłość” zaprasza na Turniej Badmintona. Zawody odbędą się na hali sportowej ZS RCKU przy ulicy Piłsudskiego 63.


Także o 10.00 wystartują Mistrzostwa Polski MMA 2018. Na hali sportowej SP Nr 6 przy ulicy Staszica 106 zaplanowano turnieje Kadetów Chłopców i Dziewcząt, Juniorów Chłopców i Dziewcząt ale również i początkujących. Turnieje jakie zostaną rozegrane w ramach Mistrzostw Polski MMA 2018 to Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn i Kobiet, Białe Pasy, Full Contakt Mężczyzn oraz Kolorowe Pasy. 


Niedziela 11 listopada
9.30 około 280 zawodników weźmie udział w XI Ogólnopolskich Zawodach Pływackich. Na pływalni przy ulicy Olimpijskiej zmierzą się chłopcy oraz dziewczęta w pięciu kategoriach wiekowych i czterech konkurencjach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy