Święto Szkoły!!!

/ 12 zdjęć
Zdjęcia i foto: Święto Szkoły!!! Edukacja sochaczew
+7

Dnia 11.10.2018r. w Szkole Podstawowej w Mokasie odbyła się uroczystość Święta Szkoły połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej i  pasowaniem na ucznia. Oprócz zaproszonych rodziców, uczniów klas  0-VIII, swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Sochaczew, Pani Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego oraz Przewodnicząca Rady Rodziców.

Uczniowie klasy I wystąpili w programie artystycznym. Pochwalili się znajomością liter, rozwiązywaniem zadań związanych z dodawaniem oraz wiedzą o Naszej Ojczyźnie, jak również bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Występy dzieci uzupełniły wiersze i piosenki. Następnie, wyjątkowo w tym roku,  Wójt Gminy Sochaczew dokonał aktu pasowania na ucznia.  Po uroczystości dzieci otrzymały legitymacje szkolne, dyplomy, upominki i udały się na słodki poczęstunek.

Po uroczystości odbyła się dyskoteka dla wszystkich uczniów naszej szkoły, podczas której odbyło się wiele konkursów i zabaw dla dzieci. Dla każdego ucznia przewidziano słodki poczęstunek w postaci pączka i soczku. Zabawa była wyjątkowo udana.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa w Mokasie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy