Zaloguj się do konta

Sylwester 2019/2020 - propozycje sąsiadów na ostatnią noc w roku

Redakcja
2019-12-26
Imprezy cykliczne
Sylwester w Sochaczewie odbędzie się na placu Kościuszki. Ratusz zaplanował zabawę przy dźwiękach hitów z lat 70. 80. oraz 90. Zagra dj oraz odbędzie się pokaz fajerwerków. 


O szczegółach Sylwestra w Sochaczewie 2019/2020 można przeczytać tu .  Ciekawą ofertę przygotowało również Kino Odeon https://e-sochaczew.pl/n/sylwestrowa-noc/63500. Jeśli jednak macie ochotę na zabawę przy scenie z koncertami przedstawiamy przegląd imprez organizowanych w sąsiednich miastach.


Sylwester 2020 w Skierniewicach będzie można przywitać z Elvisem Presleyem oraz zabawą z dj. Impreza organizowana przed skierniewickim ratuszem a program jest następujący: 22.00 zagra Michał Marat czyli DJ Set, 23.00 wystąpi The King's Friends, który zaprezentuje covery znanych hitów, 23.45 powróci Michał Marat. O 23.55 Prezydent Miasta Skierniewice złoży życzenia noworoczne, a punktualnie o północy powitamy Nowy Rok z pokazem sztucznych ogni. O 00.06 rozpocznie się ponownie zabawa z The King's Friends Elvis Presley, a o 00.40 zagra Michał Marat DJ Set. 


Miasto Łowicz nie podało oficjalnych informacji o organizacji zabawy sylwestrowej, natomiast wiele atrakcji będzie można spotkać w Płocku. Świętowanie można rozpocząć od sylwestrowego zwiedzania zoo, które zaprasza na specjalną zabawę w dniu 29 grudnia od 12 do 15. Impreza główna rozpoczyna się o 21 i odbędzie się na Starym Rynku i tak jak w Sochaczewie przewodzić będzie muzyka z lat 70. i 80., natomiast o północy odbędzie się pokaz laserowy, a chętni aż do 23 będą mogli jeździć na łyżwach na lodowisku miejskim. Wśród zespołów jakie będą występować znajdą się  ABBA Cover i Alergen.  


Najwięcej atrakcji będzie czekać jednak na gości w Warszawie. Na placu Bankowym zabawa rozpoczyna się od 19.45 i potrwa do 1 w nocy. Wieczór sylwestrowy poprowadzi Gabi Drzewiecka, Patrycja Kazadi, Marcin Prokop, Filip Chajzer oraz Augustin Agurola. Dodatkowo oprócz takich gwiazd na scenie zobaczymy Bajm, Perfect, Kombii, Blue Cafe i Pectus, a także Edytę Górniak, Aleksandrę Gintrowską, Sylwię Grzeszczak, Reni Jusis, Anię Karwan, Ewelinę Lisowską, Patrycję Markowską, Natalię Szroeder oraz Baranovskiego, Grzegorza Hyżego, Libera i Sławka Uniatowskiego. 


Na gości czekać będzie pawilon w którym będzie można wykonać makijaż, wziąć udział w grze interaktywnej, quizie o stolicy czy też malowanie światłem, dodatkowo chętni będą mogli nagrać życzenia oraz nagrać życzenia w szklanej kuli ze śniegiem. Na zmarzniętych będzie czekać gorąca herbata. 


W Żyrardowie będzie czekać na odwiedzających sylwester w Eko Parku. Zabawa rozpoczyna się o 23.00 i potrwa do 1.00. Goście będą mogli obejrzeć pokaz sztucznych ogni oraz pobawić się przy muzyce dj.  


Łódź zaprasza na wyjątkowy, pierwszy w Europie Air Show Sylwester w Manufakturze. Drony podświetlone diodami led będą wykonywać akrobacje w takt muzyki. Widowisko będzie bezpieczne i wykonane przez jedna z dwóch największą na świecie flotą dronów, która wykonywała pokazy dla Disneya, Fox Studio czy w Las Vegas.  


Każdy, kto nie ma jeszcze planów sylwestrowych może zapoznać się z propozycjami zarówno w naszym Sochaczewie oraz sąsiednich miejscowościach i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie. 

 


Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc