Dziękuję za udział w wyborach - Proszę o poparcie w II turze

/ 12 komentarzy
Zdjęcia i foto: Dziękuję za udział w wyborach - Proszę o poparcie w II turze Wybory samorządowe 2018 sochaczew

Pragnę gorąco podziękować za udział w I turze wyborów samorządowych oraz za każdy głos oddany na moją osobę i kandydatów do Rady Gminy z mojego niezależnego Komitetu Wyborczego. Państwa obecność w lokalach wyborczych jest dla mnie najlepszym dowodem na to, że losy Gminy Rybno nie są Wam obojętne. Dziękuję za miłe słowa, wsparcie i pomoc. Daliście mi Państwo mnóstwo siły do jeszcze bardziej energicznego działania.
 
Przed nami II tura wyborów na stanowisko Wójta Gminy Rybno. Dlatego też proszę, 4 listopada o Państwa poparcie. Wspólnie zdecydujemy, w jakim kierunku będzie rozwijać się nasza mała Ojczyzna. Przed naszą Gminą otwiera się szansa na zmiany, dzięki którym możemy zyskać przyspieszony rozwój.

Damian Jaworski
Kandydat na wójta gminy Rybno

 3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (12)

JanowaJanowa
+1
Zmiany są wskazane, ale zmiany na lepsze. Kandydat na wójta pan Damian Jaworski takich zmian (na lepsze) nie gwarantuje. Przede wszystkim nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu zespołami ludzkimi. W odróżnieniu od wójtów gminy Brochowa i Młodzieszyna, którzy wcześniej byli radnymi, nie ma również doświadczenia w samorządzie. Praca na stanowisku wójta gminy to nie występ na estradzie, gdzie wystarczy nauczyć się wymachiwać rękami w rytm muzyki. Praca wójta to nie tylko totalne balowanie tak jak wynika to ze słów piosenki ja piję ja żyję z repertuaru zespołu SOLEO, w którym pan Damian występuje w roli tancerza. A swoja drogą ciekawe jest dlaczego pan Damian w swoich materiałach wyborczych przemilcza tą estradową działalność. Jeśli chcemy totalnego balowania glosujmy na Damiana Jaworskiego, a jeśli zależy nam aby urząd wójta sprawowany był odpowiedzialnie i z należytą godnością wybierzmy obecnego wójta Grzegorza Kropiaka. (2018-10-26 23:23)
maqrtamaqrta
-2
Każdy gdzieś pracuje, chyba lepiej, że na siebie zarabia niż miałby ciągnąć jakieś zasiłki. Nie mieszkam w Rybnie i nie znam obydwu panów, nie zależy mi kto wygra, ale pisanie o kimś przez pryzmat pracy jest żenujące. (2018-10-27 07:52)
JanowaJanowa
+1
Wiadomo, ze każdy powinien gdzieś pracować i na siebie zarabiać. To że pan Damian pracuje jako tancerz na estradzie nie jest czymś nagannym, tylko zastanawiajace jest dlaczego o tym nie mowi i nie pisze w swoich materiałach wyborczych. Wyborcy mają prawo wiedzieć jakiego wójta wybierają, jakie ma on doświadczenia zawodowe oraz jakie ma kompetencje do sprawowania funkcji wójta. Przecież wójt jest reprezentantem Gminy i wszystkich jej mieszkanców i powienien godnie ich reprezentować, a przede wszystkim działać dla ich dobra. Nie każda osoba ma kompetencje do sprawowania kazdej funkcji, jedni sa dobrzy na scenie, inni w sprawowaniu ważnych urzędów i w służbie publicznej. (2018-10-27 09:50)
maqrtamaqrta
0
Mimo to, dostał jak sądzę sporo głosów, jest przecież druga tura. Pan Kropiak tez pewnie biegał za młodu na tańce, czy mówi o tym w kampanii? Często ludzie boją się zmian, bo młody, bo niedoświadczony, ale ma też może świeże spojrzenie i zapał. (2018-10-27 10:09)
areknowakareknowak
-2
Popieram pana kandydature, swieże spojrzenie , rozmowy z ludźmi i energia do działania jaką pan prezentuje jest nam potrzebna obecny wójt już się wypalił, te przebudzenie na tydzień przed drugą turą wyborów świadczy o tym ze przestraszył się odsunięcia od koryta i próbuje wszelkimi sposobami nawet tymi nieuczciwymi pana atakować (2018-10-27 12:58)
Prawdziwy Mieszkaniec RYBNAPrawdziwy Mieszkaniec RYBNA
0
Panie Damianie Jaworski , skoro ma pan hasło wyborcze " Słuchać mieszkańców, służyć gminie" , to dlaczego nie chce pan przyjść na debatę? która odbędzie się w tą niedziele w OSP Rybno? Przecież będą tam mieszkańcy gminy, a pan sam na swoich plakatach obiecuje że będzie słuchał mieszkańców. Widocznie każde pana słowo to oczywiste kłamstwo i marketingowa sztuczka aby zdobyć głosy. Najwyrażniej uznał pan że łatwiej omotać jednostkę niż grupę ludzi i boi się pan zadawanych przez nich pytań. (2018-10-27 23:32)
przemyslaw-tomaszewskiprzemyslaw-tomaszewski
-1
Jak sie czyta te durne komentarze ze strony obrońców jak ze wspanialego obecnego wojta to az krew zalewa, czy Wy ludzie nie widzicie ze mieszkancy chcą zmiany? Po co te pelne jadu komentarze? Płacą wam za to chyba. Debata to powinna byc przed pierwsza turą wyborów jak jeszcze Pan Grzegorz Kujawa byl w walce, a nie teraz gdy wojtowi sie grunt pod nogami pali i wlosy z tej z glowy wyrywa chociaz nie ma z czego i tak szkodzil gminie przez 20 lat i jeszcze chce, poszed na emeryture juz teraz . Oby sie Pan Jaworski nie ulegl i robil swoje, a ą bo ja z ciekawości przejde sie na spotkanie wyborcze h Kww P.Kropiaka aby posluchac jakie obiecanki wciska swoim wyborcom (2018-10-28 05:45)
adlimadlim
-1
To spotkanie komitetu wyborczego ,,Dobro Gminy" obecnego Wójta,więc po co się pchać do ,,jaskini Lwa"...To będzie raczej... stypa po przegranych wyborach na radnych...

A tak na rozweselenie cytat z Kraszewskiego z niewielkimi zmianami:

Rada Gminy to zwierzyniec,do którego i dzikiego i swojskiego napędzają stworzenia,gwoli uciesze pańskiej.Znajdzie się tam,jak w zwierzyńcu,wszelaki zwierz dobry i zły,dziki i swojski i łanie gładkie,wilcy okrutni,lisy chytre,ale Lew tu Pan i Lwu tam służy co żyje.Kto w łaskach u Lwa,ten w niełasce u ludzi,choć Mu czołem bić będą,a padnie na kogo niełaska,łatwo traci głowę i życie...I dobrze tam jest i źle...

Sam się o tym przekonałem...Czas na wybory... (2018-10-28 09:15)
PaulisiaPaulisia
+1
Ktoś wystraszył się merytorycznej rozmowy z kontrkandydatem - panem G. Kropiakiem, i nie pojawił się na spotkaniu przedwyborczym w niedzielę w Rybnie, pomimo, że był zapraszany. Może nie miał nic do powiedzenia, ale przecież mógłby zaśpiewać jakąś piosenkę, wszystkim z pewnością umiliłoby to czas. Nie ma się co martwić i tak z pewnością pan Jaworski wygra drugą turę - ludzie rozsądku nie mają za grosz, najpierw dużo krzyczą, a potem nie idą w ogóle głosować lub głosują przeciwnie do tego co przed chwilą krzyczeli. Może jak podwyższą podatki ze 3x, a pensje obniżą z 5x i stać będzie ludzi tylko na michę ryżu to się obudzą. Niestety, to jest przypadłość naszego narodu, że rozsądku ludzie nabierają dopiero jak już wszystko stracone, a jak odrobina wolności i dobrobytu to wolność szlachecka się przypomina. (2018-10-29 18:32)
Mieszkaniec RybnaMieszkaniec Rybna
+1
Młodzi patrzą na wszystko przez różowe okulary ,dla nich jest wszystko proste a co to tam być wójtem każdy może być choć by ja , tylko tak naprawdę jak by każda z tych osób objęła takie stanowisko to dopiero by było mokro w gaciach , pierwsze lepsze spotkanie z takimi wyborcami i od razu by rurka zmiękła , wystarczy poczytać te wpisy i trafić na tych zakapiorów przyszłości naszej gminy to ręce opadają , tym ludziom wiecznie nie dogodzisz zawsze będzie im źle ,czy to jeden czy drugi wójt to zawsze coś z nim będzie nie tak i że złodziej i obsadza swoją rodzinę ,a w ogóle to jest za stary i nowy musi być bo ja tak chcę . Szkoda że ten ogół mieszkańców no ta większość dopatruję się tylko własnych korzyści których nie dostali z gminy i widzą tylko siebie , nie widzą że jednak są tacy i nie jak tu piszą co nie którzy ludzie ustawieni bądź opłaceni przez wójta ale tacy którzy znają trochę życie i maja jakieś doświadczenia z podobną branżą i mają świadomość o takiej czy innej organizacji jak ma funkcjonować i może nie chcą by ktoś eksperymentował na ich gminie bo komuś ciągle czegoś mało , ciekawe czy ci zagorzali wyborcy pana Jaworskiego jak da ciała czy też tak będą się pieklić i obsmarowywać jak leci jego zespół bo zaraz na początku polecą się podlizywać jak ja tu o ciebie walczyłem i wyjdzie z kwitkiem że nie ma tu w jego rodzinie dla ciebie miejsca , jestem bardzo ciekaw jak to będzie gdy pan Jaworski zostanie wójtem , a może wtedy pochowacie głowy w piasek i będziecie mówić że nie, ja głosowałem na innego , przemyślcie to wszyscy zanim narobicie bigosu bo eksperymentować z nowym wójtem to można ale gdy jego przeciwnikiem będzie taka osoba która będzie na tyle poważna w każdym słowa znaczeniu że nie będziemy się wszyscy a nie wybrani mieszkańcy wstydzić , A pan Jaworski jak jest poważnym gościem to niech poczyta i wyciągnie wnioski co go czeka od narodu szczęśliwego ,do tego trzeba mieć charakter a jeśli nie miał pan do czynienia z rozżalonym ludem to się wkrótce może sam pan na własnej skórze przekonać , bo oni kiedyś do pana przyjdą i tak samo będą panu kadrę i rodzinę obmawiać czy tego pan chce

(2018-10-30 12:47)
PolkowskiPolkowski
+1
Na wstępie zaznaczam, że nie należę do żadnej kliki, ani do kliki obecnego wójta, ani do kliki jego kontrkandydata, nie jestem nawet mieszkańcem Gminy Rybno i jest mi obojętne, który z kandydatów wygra wybory i zasiądzie na fotelu wójta gminy. Postanowiłem zabrać głos w sprawie wyborów ponieważ byłem świadkiem dość ciekawego zdarzenia na targowisku w Sochaczewie, gdzie kilka osób rozmawiało na temat wyników wyborów samorządowych. Mówiono również o wynikach wyborów w Gminie Rybno, a właściwie żartowano, że obecny wójt przegrał z tancerzem, który pajacuje, tzn. tańczy jak pajac. Już nie mogę się doczekać reakcji ludzi, jeśli okaże się, że w drugiej turze również wygra tancerz. Z pewnością będzie wesoło, a na pewno bardzo śmiesznie. (2018-10-31 01:04)
areknowakareknowak
-1
Polkowski == po samej ekspresji wypowiedzi i kopiwaniu komentarza do każdego tematu związanego z wyborami w rybnie można dostrzec , że pan lub pani jednak wydaje się być blisko związana z obecnym wójt, nie wspominając o założeniu konta wczoraj aby skomentwować postu pana Damiana i druugiego postu jeszcze obecnego wójta Wspomnienie o tańcu i obrażanie kandydata od ''pajaca'' nie przystoi poważnej osobie i widać, że jest typowy atak świń którym koryto ucieka sprzed nosa. Reakcje ludzi już widzieliśmy i widzimy na co dzień w gminie ludzie są zadowoleni ze mają godnego kandydata który w pierwszej turze pokonał znacznie obecnego wójta chce rozmawiać z mieszkancami i nie robi tego na pokaz przez dwa tygodnie przed drugą turą wyborów tylko przez kilka ostatnie miesięcy i nie wystraszyl sie jego klitki która rozysła pomówienia na jego temat osoby niebędące mieszkancami czy nie związane z gminą raczej nie wypoiwadałyby sie ten sposob o człowieku ,którego nie znają i nie wiedzą czym na co dzień zajmuje się pan Damian. Panie Damianie 4 listopada jesteśmy za panem. (2018-11-01 09:26)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy