Szkody po przymrozkach – zgłoś się do oszacowania

Zdjęcia i foto: Szkody po przymrozkach – zgłoś się do oszacowania  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Wójt Gminy Iłów informuje, iż do 24 maja istnieje możliwość składania wniosków o szacowanie szkód wynikających z przymrozków, jakie wystąpiły w ostatnich tygodniach na terenie gminy. Na miejsce przybędzie specjalna komisja powołana przez wojewodę. 


Do urzędu gminy mogą zgłaszać się osoby, które chcą skorzystać z możliwości szacowania szkód po przymrozkach jakie występowały na ternie gminy Iłów w dniach 15-16 kwietnia oraz 8 maja bieżącego roku. Wnioski można składać w od 14 do 24 maja br. Wzór dokumentu można pobrać na stronie ilow.pl bądź bezpośrednio w Urzędzie Gminy Iłów w pokoju nr 12 a także w Biurze Obsługi Mieszkańca.  


Aby wniosek został przyjęty należy dołączyć do niego wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na rok 2019. Dodatkowo kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) lub kserokopię księgi stada bądź paszportu.


Wójt Gminy Iłów apeluje, iż aby udało się dokładnie oszacować powstałe szkody rolnicy nie mogą likwidować oraz dokonywać zbiorów upraw aż do czasu pojawienia się komisji, która przeprowadzi lustrację w miejscu, które zostało zgłoszone we wniosku. 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy