SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „1918 -2018. POLSKA NIEPODLEGŁA”

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „1918 -2018. POLSKA NIEPODLEGŁA”  Edukacja sochaczew
+5

Dnia 24.października 2018 w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty plastyczne z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Warsztaty miały charakter konkursowy. Wzięli w nim udział uczniowie technikum i liceum ogólnokształcącego. Zadaniem uczestników było stworzenie plakatu zgodnego z tematem konkursu „1918 -2018. POLSKA NIEPODLEGŁA”.

Znajomość  historii Polski, interpretacja tematu, wykorzystanie symboli i właściwych środków wyrazu artystycznego to było wyzwanie z którym zmierzyli się uczestnicy warsztatów. Proces tworzenia ujawnił wielkie zaangażowanie i wspaniałą współpracę w zespołach. Właśnie ten twórczy wysiłek zasługuje na wyróżnienie i uznanie. Słowami trudno to opisać. Fotoreportaż z warsztatów pokazuje więcej, zapraszam do oglądania zdjęć.

Plakaty „1918-2018. POLSKA NIEPODLEGŁA” będą zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w świetlicy szkolnej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystości szkolnej upamiętniającej rocznice odzyskania niepodległości.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy