Szkolny Turniej Siatkówki Zespołów Mieszanych w Iwaszkiewiczu

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Szkolny Turniej Siatkówki Zespołów Mieszanych w Iwaszkiewiczu Siatkówka sochaczew
+3

                 Turniej w którym społeczność szkolna rywalizuje w siatkówkę, już wpisuje się w tradycję Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza. 5 stycznia 2017 roku  w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  przy ulicy Chopina 99 rozgrywaliśmy kolejne zawody. 

Turniej otworzyła Pani dyrektor Hanna Bonecka - fundator Pucharu Przechodniego dla zwycięzców oraz słodkości dla 4 najlepszych zespołów. 

Formuła naszych zawodów, pozwala na sprawdzenie i porównanie umiejętności oraz siły zespołów klasowych, składających się zarówno z Pań, jak i Panów. Dzięki temu, walka była  zacięta ale prowadzona w duchu "Fair Play". Do turnieju zgłosiło się 13 zespołów klasowych. Drużyny rywalizowały w czterech grupach wyłonionych w losowaniu.  Wszyscy rywalizowali w swoich grupach systemem, "każdy z każdym". Zwycięzcy grup znaleźli się w półfinałach, a wygrani z półfinałów zagrali finał.    

Zwycięzcom okazała się klasa 2 ar Technikum  w składzie: Tomasz Wypchło, Adam Pływaczewski, Radek Orzechowski, Filip Długowski, Kasia Gasińska, Klaudia Felczak, która w finale wyraźnie pokonała zespół klasy 4rd Technikum.

Nagrodami indywidualnymi wyróżniliśmy:

Klaudię Felczak (2ar T) - wyróżniająca się zawodniczka

Tomasza Wypchło (2ar T) - najbardziej wartościowy zawodnik

Kacpra Kłosa (4 rd  T) - wyróżniający się zawodnik

           Udany turniej został zakończony przez Panie dyrektor Hannę Bonecką i z-cę dyrektora Renatę Leśniewską - Skoneczną, które wręczyły nagrody zespołowe i indywidualne. Oprócz  Pucharu Przechodniego nagrodami były  zestawy długopisów, ołówków i piór oraz koszulka sportowa ufundowane przez Panią Barbarę Hoyer, rękawiczki i dyplomy ufundowane przez Artura Biszczana.

Cały turniej sędziowany był przez Panią Agnieszkę Piątkiewicz oraz Pana Arkadiusza Cybulskiego, a zaplanowany i prowadzony przez Artura Biszczana. Bardzo dziękujemy za ciekawą rywalizację i zapraszamy za rok...

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy