Szkolny Turniej Siatkówki Zespołów Mieszanych w Iwaszkiewiczu

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Szkolny Turniej Siatkówki Zespołów Mieszanych  w Iwaszkiewiczu Siatkówka sochaczew
+2

Po raz kolejny w naszej szkole, a dzięki gościnności Hali MOSiR Chodaków, rozegrany został turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Im. J. Iwaszkiewicza w którym rywalizowało 14 zespołów klasowych. Zasadą w naszym turnieju, jest skład mieszany czyli złożony zarówno z chłopaków, jak i dziewczyn. Rywalizacja turniejowa, jak zawsze była zacięta, ale równocześnie z poszanowaniem zasad Fair Play i pełna dobrej zabawy. 

Nagrodami w turnieju były medale dla trzech pierwszych zespołów oraz dyplomy i medale indywidualne dla wyróżniających się uczestników gry, jak również słodkie zestawy dla czterech pierwszych klas. Nagrody zostały ufundowane przez szkołę i wręczone przez Panią dyrektor Hannę Bonecką. Dodatkową atrakcją dla zwycięzcy turnieju klasy drugiej służb mundurowych , był towarzyski pojedynek z nauczycielami w którym nauczyciele okazali się lepsi, wygrywając 2:1 w setach. Skład nauczycieli tworzyli: Panie Dorota Marcinkowska, Agnieszka Mućka, Natalia Krysiak oraz Panowie Artur Biszczan, Paweł Fidos, Emanuel Zimny i Maciej Cichocki. Turniej sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Arkadiusz Cybulski, Maciej Cichocki oraz Emanuel Zimny, a nad wszystkim czuwał Artur Biszczan.

 Zespół klasy mundurowej  zagrał w składzie:

Kacper Chaber, Maurycy Kostrzewski, Kamil Sierota, Dawid Włodarczyk, Zuzia Wlazło, Julia Gutowska,  Weronika Dzionek, Paweł Księżak i Paweł Piórkowski.

Ponadto nagrody indywidualne otrzymali:

MVP Turnieju - Kacper Chaber z klasy 2bL

Najbardziej wyróżniająca się zawodniczka - Weronika Wilczek klasa 1rd G

Najbardziej wyróżniający się zawodnik - Jakub Latoch klasa 1rd G

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy