Szlifują formę w sparingach

Zdjęcia i foto: Szlifują formę w sparingach Piłka nożna sochaczew

Drużyny piłkarskie z naszego powiatu powoli rozpoczęły przygotowania do piłkarskiej wiosny. Oprócz treningów i wzmocnień potrzebne też są mecze sparingowe podczas których można przećwiczyć założenia taktyczne oraz sporo się nabiegać. Jak na razie nasze zespoły grają w kratkę i nie ze wszystkich meczów oraz ich wyników są prawdopodobnie zadowoleni ich trenerzy.


Pelikan II Łowicz – Bzura Chodaków 1:1 (0:0)

gol: Kamil Wojciechowski

skład: Simiński – Kawczyński, Krawczak, Strzelczyk, Stypuła, J. Kowalski, Jeznach, Kamil Kacprzak, Żółtowski, Tomczyk, Wierzbicki oraz Adamski, Siejka, Basiński, Krzysztof Kacprzak, Karczewski, Struzik, Wojciechowski

Pelikan II Łowicz – Promyk Nowa Sucha 2:1 (1:0)

gol: Marcin Gajda (z rzutu karnego)

skład: Marcin Grzywacz, Marcin Jaworski, Jakub Felczyński, Paweł Kutkowski, Marcin Gajda, Piotr Ufa, Arkadiusz Cieślak, Łukasz Piórkowski, Adrian Chałubek, zwodnik testowany, Artur Rogala oraz Krystian Centkowski, Kamil Kościug, Karol Drązikowski, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Bartłomiej Siekiera, Aleksander Psiuk oraz Piotr Kamiński

Milan Milanówek – KS Teresin 1:3 (1:2)

gole: Kamil Bartosiewicz, Szczepan Felczak, Marcin Bauman

skład: Warszawski, Kałużny, Zych, Popławski, zawodnik testowany, Węsek, Bartosiewicz, Oziemblewski, Felczak, Płacheta, Kuśmider oraz Nowakowski, Marcin Bauman, Piotr Bauman, Szewczyk, Krzysztof Bargieł, Żakowski

Piast Feliksów – Tajfun Brochów 1:1 (0:1)

gole: Mateusz Zych (z rzutu karnego) – Konrad Szymański

skład Piasta: Florczak, Zadrożny, Walczak, Zych, Sobczyk, Góralczyk, Szczypkowski, Marcinkowski, Różycki, Miller, Oliwa oraz Woźnica, Rembiejewski, Wróblewski, Cieślak

skład Tajfuna: Pręgowski, Sobański, Pisarek, Bartkowski, Nowicki, Nowakowski, Wiciak, Wasilewski, Danowski, Szymański, Stefaniak oraz Szypszak, Jaczyński, Paciorkowski, Wódka, Mamcarz

KS Teresin – LKS Chlebnia 3:4 (2:2)

gole: Kacper Bargieł, zawodnik testowany, Kamil Smoliński

akład: Nowakowski, Kałużny, zawodnik testowany, Zych, Popławski, Smoliński, Oziemblewski, Bartosiewicz, zawodnik testowany, Michał Bargieł, Kacper Bargieł oraz Felczak, Żakowski, Szewczyk, Szczepaniak, Bauman, Krzysztof Bargieł

Piast Feliksów – Dar Placencja 1:5 (1:1)

gol: Artur Sobczyk

skład: Mijas, Konik, Zych, Walczak, Orłowski, Rembiejewski, zawodnik testowany, Sobczyk, Woźnica, Różycki

Promyk Nowa Sucha – Czarni Bednary 5:2 (2:1)

gole: Aleksander Psiuk (2), Marcin Gajda, Maciej Nowicki, Rafał Dalke

skład: Bartłomiej Siekiera, Łukasz Pacholski, Marek Simiński, Jakub Felczyński, Kamil Dalke, Marcin Jaworski, Marcin Nowak, Marcin Gajda, Maciej Nowicki, piłkarz testowany, Artur Rogala oraz Karol Drązikowski, Jakub Teodorowicz, Michał Maciak, Andrzej Leszczyński, Michał Dobkiewicz, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Aleksander Psiuk, Rafał Dalke

Bzura Chodaków – Orzeł Nieborów 0:5 (0:2)

skład: Kowalski, Kawczyński, Krawczak, Żółtowski, Jeznach, Stypuła, Adamski, Brdeja, Wojciechowski, Karczewski, Siejka oraz Simiński, Łażewski, Strycharski, Wierzbicki

Pelikan II Łowicz – KS Teresin 3:2 (1:1)

gole: Kacper Szczepaniak, Sylwester Płacheta

skład: Warszawski, Kałużny, Zych, Popławski, Szewczyk, Felczak, Węsek, zawodnik testowany, Bartosiewicz, Płacheta, Kacper Bargieł oraz Bauman, Nowakowski, Żakowski, Gmurek, Szczepanik, Paradowski

Rawka Bolimów – Piast Feliksów 4:0 (2:0)

skład: Mijas, Konik, Rybicki, Walczak, Zych, Rembiejewski, Różycki, Szczypkowski, Miller, Oliwa, Woźnica oraz Góralczyk, Zadrożny, Kozłowski, Wróblewski

Tajfun Brochów – Guzovia Guzów 3:2 (3:2)

gole: Filip Szypszak (2), gol samobójczy

skład: Pręgowski, Bartkowski, Mamcarz, Pisarek, Nowicki, Danowski, Wiciak, Wasilewski, Fijołek, Szypszak, Stefaniak oraz Orliński, Sobański, Sadowski, Jaczyński, Dąbrowski, Paciorkowski, Wójcik

Unia Iłów – Błękitni Gąbin 5:1 (3:0)

gole: Tomasz Grzywacz (2), Mateusz Struzik (2), Oskar Kobierecki

skład: Hubert Duda, Mariusz Kunikowski, Adam Zając, Mateusz Żakowski, Damian Wojciechowski, Dawid Skrzynecki, Kamil Wojciechowski, Hubert Krasoń, Mateusz Struzik, Tomasz Grzywacz, Oskar Kobierecki oraz Piotr Felczak, Damian Świątek, Tomasz Trafalski, Krystian Rafalski, Łukasz Józwik, Alan Karasek, Kamil Kwiatkowski

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy