Szpitalny oddział ratunkowy otrzymał dofinansowanie

/ 7 komentarzy
Zdjęcia i foto: Szpitalny oddział ratunkowy otrzymał dofinansowanie  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Sochaczewski szpital wzbogacił się o dofinansowanie na nowy sprzęt dla oddziału ratunkowego. 


W dniu 8 października dyrektor sochaczewskiego szpitala Wiesław Nawłatyna podpisał umowę dotyczącą przekazania środków pieniężnych dla SOR. Kwota 500 tys. złotych z ministerstwa zdrowia trafi do sochaczewskiej jednostki. Będą to środki do wykorzystania dla szpitalnego oddziału ratunkowego. Otrzymanymi funduszami szpital będzie mógł sfinansować zakup między innymi pomp infuzyjnych stosowanych przede wszystkim na oddziałach intensywnej terapii medycznej, defiblyratorów oraz respiratorów bezpośrednio związanych z nagłymi przypadkami czy kardiomonitory. 


Sprzęt pozwoli sochaczewskiemu szpitalowi na udoskonalenie działań podejmowanych w ramach ratowania życia oraz zdrowia pacjentów. 


 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

dragon36dragon36
0
wspaniała wiadomosc,może wreszcie zacznie wszystko szybciej i sprawniej działać . (2018-10-08 12:25)
kacperskyykacperskyy
0
dofinansowanie skąd? jak juz coś podajecie to warto zrobić to rzetelnie. (2018-10-08 14:05)
robroyrobroy
0
na tych Ratowników bym nie skąpił,szkoda że traktuje ich się po macoszemu,znany mi przypadek-5 rano,kolega ma duże kłopoty z oddychaniem,telefon-przyjeżdzają we trójkę,starszy wydaje ciche komendy,chłopak z dziewczyną wykonują,ciśnienie,EKG,zastrzyk,po chwili drugi,do karetki i do szpitala,oddają chorego na SOR,już jest prawie dobrze,po godzinie przenoszą na salę szpitalną,(zator płucny czy jakoś tak,),Ratownicy rozmywają się jak we mgle,a to właśnie dzięki nim kolega odzyskuje zdrowie.Szacunek dla tych cichych aniołów.lekarz bierze mocne pieniądze za dyżur ,a oni?muszą dorabiać na innych dyżurach (2018-10-08 14:39)
RouterRouter
0
sor 5 godzin czekania wspaniały czas,szkoda dalszego opisywania. (2018-10-09 09:36)
ZicoZico
0
,,,,5 godzin??? to chyba lepiej niż wjechać na ten SOR,przywiezionym przez karetkę i nie czekać nawet minuty (2018-10-09 10:44)
robroyrobroy
0
legenda miejska głosi,że chory wyniesiony z domu na ławkę,posmarowany denaturatem i odwieziony zawezwaną karetką -szybciej przejdzie podstawowe badania od normalnie chorego-najsamierw policja,-policja karetkę ,-kartka do szpitala-,taka familiada (2018-10-09 10:55)
APTEKARZAPTEKARZ
0
Ja bym raczej nie liczyl na poprawe sytuacji.

Służbę zdrowia oprócz sprzetu tworzą ludzie i choćby był nasz szpital najnowocześniejszym w Polsce mentalność pozostanie. (2018-10-15 20:23)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy