Sztafetowy Bieg Uliczno - Terenowy z okazji Święta Niepodległości

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sztafetowy Bieg Uliczno - Terenowy z okazji Święta Niepodległości Biegi sochaczew

6 listopada 2015 roku na terenie naszej szkoły odbył się już po raz piętnasty Sztafetowy Bieg Uliczno – Terenowy z okazji Święta Niepodległości. Zgodnie z tradycją, odbył się w piątek poprzedzający 11 listopada. Organizatorem było Starostwo Powiatowe, ZSRCKU i Wspólnota Mieszkaniowa z ulicy Piłsudskiego. Nasi uczniowie, pod opieką nauczycieli, przygotowali trasę do zawodów.

W biegu mogła brać udział każda osoba ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wszystkie placówki miały wystawić jedną dziesięcioosobową drużynę. Zespoły były mieszane (5 dziewcząt i 5 chłopaków).  Każdy z uczestników miał do pokonania trasę o długości 700 metrów.

W tym roku pogoda znów nie rozpieszczała. Padający deszcz pogorszył warunki i zamienił powierzchnię trasy w błoto.

Jako pierwsze wystartowały oczywiście sztafety ze szkół podstawowych. Pierwsza na prowadzenie wysunęła się Szkoła Podstawowa nr 4 i tak pozostało już do końca. Gimnazjalne sztafety wystartowały jako następne. W tej kategorii zwycięstwo przypadło Gimnazjum z Rybna. Jako ostatnie ruszyły drużyny szkół ponadgimnazjalnych. Tu wygraną mogli cieszyć się uczniowie Iwaszkiewicza.

Gratulację należą się jednak wszystkim uczestnikom, gdyż rywalizacja była naprawdę zacięta. Aż do ostatnich metrów, nie wiadomo było, kto przejmie prowadzenie.

Spotkanie zakończyło rozdaniem pucharów. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy