Szymon Górka brązowym medalistą Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Zdjęcia i foto: Szymon Górka brązowym medalistą Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Judo sochaczew

Szymon Górka, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Siódemka’ Sochaczew, w dniu 13 września 2014 roku  wywalczył brązowy medal podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w judo, które odbyły się w Warszawie.

W kategorii wagowej 50 kg., w której startował nasz zawodnik, rywalizowało 20-tu zawodników. Szymon wygrał 3 walki, 1 przegrał, w pierwszej rundzie miał wolny los.

W pierwszej walce pokonał zawodnika z klubu Jagiellonia Białystok – Bartłomieja Pochodowicza.

W drugiej pokonał zawodnika z klubu Legion Zamość – Mateusza Lenarda.

W trzeciej walce o wejście do finału po wyrównanym boju, nieznacznie na punkty przegrał
z zawodnikiem z klubu UKJ Meyo – Kacprem Matejek.

W walce o brązowy medal odniósł zwycięstwo, przed czasem nad zawodnikiem z klubu Gwardia Łódź- Michałem Bergerem.