" T A J M " akustycznie

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: " T A J M " akustycznie Koncerty i muzyka sochaczew

--==  KONCERT  ==--

" T A J M " akustycznie

w Pełna Qlturka Sochaczew
                                                                                     ODPOWIEDNIE  DLA  DZIECI  :)
24 marca 2018
godz. 20:00
bilety: 10,- (na wejściu)
                   (pierwsze 30 osób, w cenie biletu otrzyma płytę zespołu)

          W końcu jest, długo wyczekiwany, dopieszczany, można nawet powiedzieć przemyślany pierwszy teledysk i to do utworu który szczególnie przypadł do gustu naszym słuchaczom - "To co w nas" to klimatyczna ballada o nas samych, o drodze jaką trzeba przebyć by odnaleźć siebie, by odnaleźć sens życia i cel, zyskując wrażliwość, empatię i miłość do drugiego człowieka.

          Żeby było wyjątkowo postanowiliśmy zagrać po raz pierwszy w naszej historii koncert akustyczny, pokazujący nasze utwory w nowej odsłonie, nieco delikatniej niż dotychczas, w nowych aranżacjach. Nie zabraknie również numerów zupełnie premierowych, a będą aż dwa. Co ciekawe jeden z nich został napisany ponad 20 lat temu czekając właśnie na ten moment, by ujrzeć światło dzienne.

          Jako wprowadzenie w klimat naszego spotkania swoją niewątpliwie oryginalną twórczość zaprezentuje trio Kościelna/Wypych/Ibadullayev przenosząc nas w swoją bardzo przyjemną i klimatyczną przestrzeń.
Nie przegapcie tego wydarzenia, bądźcie tam z nami !!!

TAJM


Zespół powstał na początku 2011 roku, wszyscy jesteśmy z okolic Sochaczewa.
Połączyła nas potrzeba grania, tworzenia, jest to forma odskoczni od życia codziennego.
Każdy z nas miał do czynienia z muzyką praktycznie od zawsze – mniej lub bardziej intensywnie.
Już po pierwszych próbach wiedzieliśmy, że płyniemy jednym nurtem i tworzenie nowych utworów przychodzi nadzwyczaj łatwo. Jednocześnie dostarcza nam to wiele pozytywnych emocji. Gramy szeroko pojętego rocka, oprócz siarczystych riffów i dynamicznych solówek wykorzystujemy nowoczesne brzmienie syntezatorów.
Nie mamy określonego wzorca muzycznego, ale na pewno muzyka której słuchamy ma odzwierciedlenie w tym co robimy.
W naszych gustach dominuje oczywiście muzyka gitarowa we wszelkim wydaniu.
Przy tworzeniu numerów kierujemy się intuicją, staramy się żeby tekst nie był tylko koniecznym dodatkiem do zlepku dźwięków. Powinien być integralną i nieodłączną częścią utworu – w połączeniu tworząc określony klimat – bawić, wzruszać, zmuszać do refleksji.
Takie są nasze cele i zamierzenia.
Zawsze znajdą się ludzie, którym nie będzie się podobało to co robimy ale jeżeli znajdzie się choć kilka osób do których to trafi - które zrozumieją język jakim do nich mówimy - to już jest niebywała satysfakcja, która w połączeniu z emocjami i radością grania daje niesamowity ładunek energetyczny i sens istnienia na scenie. Oczekujemy z niecierpliwością wszystkich koncertów, bo bez tego trudno egzystować jako zespół. To właśnie możliwość wystąpienia na scenie uwieńcza naszą pracę (niewątpliwie bardzo przyjemną). Chcemy grać jak najwięcej ponieważ bardzo cenimy sobie wspólnie spędzony czas na scenie. Lubimy swoje towarzystwo, bez przyjaźni trudno byłoby stworzyć dobry skład. Czasami przychodzą trudne momenty i właśnie wtedy pomaga wzajemny szacunek i zwykła koleżeńskość. Zespoły, które bardzo długo występują na scenie nie przetrwałyby nie kierując się tymi zasadami.


Kościelna / Wypych /
Ibadullayev

to trio, które istnieje na scenie muzycznej od 2014 roku. Zespół gra azerbejdżańską muzykę ludową, którą charakteryzuje duża ekspresja i głęboka emocjonalność brzmienia. Muzycy zostawiają też miejsce na improwizację, która zapewnia niepowtarzalny charakter koncertów. W trakcie każdego występu zespołu powstaje unikatowa mieszanka przygotowanych melodii i spontanicznie powstających dźwięków.


                                                                        Mirosław "Dziadek" Malinowski

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy