Ta kobieta odebrała pieniądze od seniorki! Policja prosi o pomoc

Zdjęcia i foto: Ta kobieta odebrała pieniądze od seniorki! Policja prosi o pomoc Poszukiwani, zaginieni sochaczew

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa na szkodę 70 – letniej mieszkanki Sochaczewa. Publikujemy portret pamięciowy kobiety, która odebrała pieniądze od seniorki. Każdy, kto rozpoznaje osobę z portretu pamięciowego, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, ul. 1 Maja 10, 96-500 Sochaczew lub dzwoniąc na numer telefonu 46 863 72 22.

Policjanci z wydziału kryminalnego sochaczewskiej komendy, prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa na szkodę 70 – letniej mieszkanki Sochaczewa. Do przestępstwa doszło 6 listopada 2019 roku, a jego skutkiem była utrata ponad 120 tysięcy złotych. Kobieta ma około 22-25 lat, około 160 cm wzrostu, średnia budowa ciała. W dniu przestępstwa ubrana była w ciemny płaszcz. 

Poniżej publikujemy portret pamięciowy kobiety, która pełniła rolę tzw. „odbieraka". Każdy, kto rozpoznaje tą osobę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. 1 Maja 10, 96-500 Sochaczew.

Informacje można przekazać również dzwoniąc na numer 46 863 72 22 lub pisząc na adres: kppsochaczew@ra.policja.gov.pl


KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy