Tablety dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach

Zdjęcia i foto: Tablety dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach trafiły nowe tablety z pakietem startowym. To wspólna akcja Cyfrowego Polsatu, Plusa i Fundacji Polsat w odpowiedzi na potrzeby dzieci związane ze zdalną edukacją i i jednocześnie wsparcie akcji społecznej  #zostańwdomu.

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce wprowadzono zdalne nauczanie. Niestety wiele rodzin oraz placówek opiekuńczo - wychowawczych zmaga się z brakiem odpowiedniego sprzętu oraz dostępu do Internetu. 

- Chcemy ułatwić tym rodzinom i dzieciom funkcjonowanie w nowej rzeczywistości i zapewnić zdalny dostęp do wiedzy, kolegów i najbliższych. Mam nadzieję, że nasze wsparcie choć odrobinę w tym pomoże, sprawi, że kontakt ze szkołą będzie łatwiejszy, odrabianie lekcji sprawniejsze i przyjemniejsze, a czas wolny zostanie urozmaicony – powiedziała Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji POLSAT.

- Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczyniły się do obdarowania nas urządzeniami. - dziękuje Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Giżycach 


zdj. Starostwo Powiatowe w Sochaczewie 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy