Taniec ludowy i towarzyski - rusza nowy projekt w gminie Rybno

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Taniec ludowy i towarzyski - rusza nowy projekt w gminie Rybno  Rekreacja sochaczew

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie wraz z wójtem gminy Damianem Jaworskim serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu organizacyjnym dotyczącym zajęć tańca ludowego oraz towarzyskiego. 


Nowy projekt może ruszyć już niebawem w gminie Rybno. Młodzi mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w zajęciach jakie przygotowuje Biblioteka Gminna. Do udziału serdecznie zachęca wójt gminy Damian Jaworski:


- Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w zupełnie nowym projekcie jaki może ruszyć w naszej gminie. Ja, jako wójt wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Rybnie zapraszamy wszystkich opiekunów dzieci w wieku od 7 do 14 lat na spotkanie organizacyjne w dniu 27 lutego.  Spotkanie informacyjne będzie dotyczyć możliwości zorganizowania zajęć tańca ludowego oraz towarzyskiego dla dzieci z naszej gminy. Spotkanie poprowadzi pani Joanna Milczarska, instruktor tańca towarzyskiego. Wszelkie szczegóły dotyczące zajęć będą podane podczas spotkania. Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkie dzieci wraz z opiekunami na to spotkanie z panią instruktor, która odpowie na każde pytanie. Wspólnie zostaną ustalone zasady takich zajęć, co z pewnością powinno zachęcać do udziału. 


Spotkanie odbędzie się 27 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno o 17.00. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy