Targowisko Wiejskie "Mój Rynek" w Brochowie - już działa

Zdjęcia i foto: Targowisko Wiejskie "Mój Rynek" w Brochowie - już działa Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Mieszkańcy Brochowa już mogą korzystać z targowiska, jakie powstało przy Urzędzie Gminy Brochów. Podczas pierwszego dnia działania miejsce odwiedził Adam Orliński, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego, które dofinansowało przedsięwzięcie. 


Mieszkańcy długo czekali na ten dzień. Obiekt już oficjalnie otwarty, a 21 sierpnia pojawili się pierwsi klienci. Na sprzedających czekają zadaszone wiaty, a podłoże zostało wyłożone kostką, co zdecydowanie polepszy moment zakupów. 


Inwestycja została wykonana, między innymi, dzięki wsparciu Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Wiceprzewodniczący jednostki Adam Orliński odwiedził nowe targowisko w pierwszym dniu jego działania. Była to okazja do rozmów z mieszkańcami oraz poznania opinii dotyczącej nowego miejsca w Brochowie. Adam Orliński nie ukrywa zadowolenia w związku z powstałą inwestycją, którą dofinansował Sejmik. Przedsięwzięcie to kwota prawie 500 000 zł. 


Mieszkańcy z pewnością są zadowoleni, tym bardziej, że projekt był wynikiem konsultacji i powstał w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji.   

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy