Tę książkę warto przeczytać - rozstrzygnięcie konkursu

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tę książkę warto przeczytać - rozstrzygnięcie konkursu Słowo pisane sochaczew
+2

02.03.2016 r. w Sochaczewskim Centrum Kultury odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu, organizowanego przez filię Biblioteki Publicznej w Sochaczewie pt.: „Tę książkę warto przeczytać”.

Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Biorą w nim udział dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych- od maluchów po młodzież kończącą szkołę ponadgimnazjalną . Przygotowane przez uczniów prezentacje reklamują książki o różnorodnej tematyce . Część książek jest  dobrze znana szerokiemu gronu odbiorców, zdarzają się jednak wśród nich prawdziwe, nieodkryte perełki czytelnicze.

W tym roku nasze uczennice zaprezentowały teksty satyryczne.  Angelika Kucharska  sięgnęła po książkę Magdaleny Kołodkiewicz „Zupa musi być” , a Agata Grzegorek zaprezentowała  tekst Stefanii Grodzieńskiej  pt. „Klucz”.

Wyróżnienie  zdobyła Angelika, choć obie dziewczyny były rewelacyjne! Oprócz recenzji książki, w sposób sceniczny przedstawiły swoje fragmenty, „ograły” je w sposób aktorski i profesjonalny. 

Ich występ, według mnie, był najlepszy. Brawo dziewczyny !!!

(B.R.)

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy