Teatr Sochaczew sztuka „Pół na pół”, MOK Żeromskiego 25 stycznia

/ 8 komentarzy
Zdjęcia i foto: Teatr Sochaczew sztuka „Pół na pół”, MOK Żeromskiego 25 stycznia Sztuki sceniczne sochaczew

Zapraszamy do sali widowiskowej w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Żeromskiego w Sochaczewie. 25 stycznia 2015 o godz. 17.00 odbędzie się tu przedstawienie teatralne w reżyserii Wojciecha Malajkata z Piotrem Polkiem i Piotrem Szwedesem w roli głównej. Sztuka nosi tytuł „Pół na pół”.

 

Bilety w cenie 70 złotych można nabyć w siedzibie MOK na Żeromskiego (w dni powszednie od 10.00 d 17.00, we wtorki do 19.00), ewentualnie prosimy o kontakt pod nr tel. 880 291 208.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Emocje, a o duża dawka śmiechu gwarantowane. Autorem hiszpańskiej komedii są Jordi Sanchez i Pep Anton Gomez. Usłyszymy ją w tłumaczeniu Rubiego Birdena. Poza wymienionymi już reżyserem Wojciechem Malajkatem oraz aktorami Piotrem Polkiem i Piotrem Szwedesem, warto podkreślić autora scenografii Wojciecha Stefaniaka. 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (8)

  ZicoZico
  0
  ...z pewnością takie wydarzenia jak to powinny częściej odbywać się w naszym mieście.Zapowiada się ciekawy spektakl (2015-01-07 16:54)
  wbienkowbienko
  0
  @Zico niestety jak pomyślę o MOK-u czar pryska. Tam powinien być skansen klimatu socrealizmu, ze szczególnym uwydatnieniem wyglądu publicznego szaletu w tamtym okresie. Bez parkingu, bez wucetu, bez wyposażenia, bez stylu, bez klimatu. Sztuka na scenę kameralną zostanie przygnieciona przez te "bezy". Może następny budżet obywatelski przeznaczymy na porządną salę która sprosta takim wyzwaniom w Sochaczewie? (2015-01-07 22:19)
  HalinkaHalinka
  0
  Zapowiada się ciekawa sztuka.

  A dla mnie PRL-owy klimat w MOK jest w cenie! Jest taki hipsterski. Styl PRL-u jest dzisiaj w modzie a już trudno o taki wystrój. Hol warto by było zmienić ale ja bym utrzymała klimat PRL-u w MOK-u. A nowoczesną salę mamy w Chodakowie.
  MOK w centrum nie potrzebuje parkingu. W Chodakowie gdzie większość ludzi do kina jeździ samochodem to jest problem. Jak się idzie na bardziej oblegane filmy jest duży problem z zaparkowaniem auta.
  (2015-01-08 07:28)
  wbienkowbienko
  0
  Dlatego mówię o zachowaniu obiektu jako skansenu (muzeum?) :). Niedługo będzie można zrobić pieniądze na oprowadzaniu po tym obiekcie. Kto wie, może kryje jakieś ciekawe podziemia (jak nie to można wykopać). Ale na teatr to się to nie nadaje. Sala w Chodakowie ma lepszy klimat i wyposażenie.

  "MOK w centrum nie potrzebuje parkingu" - troszkę potrzebuje, ale tu się mogę zgodzić. Są okoliczne ulice albo parking przy kramnicach i rynku. (2015-01-08 10:53)
  ZicoZico
  0
  ...tak,nie jest to super miejsce na pewno,ale fajnie jeszcze raz to podkreślam że udało się zaprosić teatr do Sochaczewa,może kiedyś miasto wyremontuje MOK,a może pobuduje nowy??????? (2015-01-08 13:27)
  wbienkowbienko
  0
  Może doczekamy :)
  Miastu przydała by się kameralna sala koncertowo-teatralna, nie większa niż ta w szkole muzycznej, ale z klimatem pasującym do wydarzeń kulturalnych.
  (2015-01-08 13:38)
  ZicoZico
  0
  ....a może przydałby się teatr w Sochaczewie????nie taki duży jak Roma czy Narodowy w Warszawie,Żyrardów ma pięknie wyremontowaną Resurse i coś się tam dzieje,pytanie tylko czy taki teatr w naszym mieście zarobiłby na siebie? (2015-01-08 14:22)
  luciferatuluciferatu
  0
  Bardzo fajnie, że coś się dzieje w MOK-u. Mam nadzieję, że promocja imprezy będzie tym razem na tyle dobra, że nie będzie trzeba odwoływać wydarzenia. Szykują się dwie naprawdę ciekawe imprezy w MOK-u: w tym jedno muzyczne organizowane przez Pełną Qlturkę. Idzie ku lepszemu? (2015-01-09 11:05)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy