Tenisowa Liga Deblowa Yonex.

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tenisowa Liga Deblowa Yonex. Tenis sochaczew

Sezon halowy 2018/2019 był bardzo intensywny dla sochaczewskich tenisistów. Już w listopadzie 2018 roku rozpoczęły się pierwsze mecze tenisowej Ligi Deblowej Yonex. Rozgrywki zorganizowane zostały przez Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe wspólnie z firmą YONEX. Do rywalizacji zgłosiło się aż piętnascie par deblowych. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy (Ezone i Vcore), w których grali do końca lutego. Marzec był miesiącem ćwierćfinałów, półfinałów i spotkań finałowych. Efekt rywalizacji jest imponujący. W ciągu pięciu miesięcy zawodnicy rozegrali 61 spotkań ligowych, 122 sety i ponad tysiac gemów!
W ostatnią niedzielę marca w hali sportowej sochaczewskiego "Ogrodnika" odbył się finał Ligi Deblowej Yonex. Stawką pierwszego meczu finałowego było trzynaste miejsce w rozgrywkach. W ostatnim finale zawodnicy grali o miejsce pierwsze. W trakcie dnia wszyscy uczestnicy mogli testować najnowsze modele rakiet dostarczonych przez firmę Yonex. Dodatkowo partner całych rozgrywek dostarczył na turniej finałowy  koszulki, naciagi, owijki oraz rakietę Yonex Ezone 98 do rozlosowania wśród uczestników. Najlepszą parą Ligi Deblowej Yonex zostali Sebastian Poświata i Marcin Cybulski, którzy w meczu finałowym pokonali 7:6(9), 7:5 Arkadiusza Kulińskiego i Dariusza Dziubińskiego. Trzecie miejsce zajęli Robert Górski i Dariusz Petrykowski. Nową rakietą w tym sezonie zagra Paweł Selerski. Gratulujemy!

To był bardzo udany halowy sezon tenisowy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za mobilizację i za walkę o jak najlepsze miejsce do ostatniego ligowego meczu. Sczczególne podziękowania kierujemy do Pana Marka Wernickiego dyrektora ZSR CKU za udostępnienie hali sportowej na turniej finałowy oraz do Jakuba Garganiasza z firmy YONEX za wsparcie naszych rozgrywek. Już niedługo otwieramy sezon wiosenno-letni. Do zobaczenia na kortach !

 

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

www.tenissochaczew.pl


LIGA DEBLOWA YONEX 2018/2019 - wyniki meczów finałowych:


Mecz o 1 miejsce :
Marcin Cybulski/Sebastian Poświata - Arkadiusz Kuliński/Dariusz Dziubiński 7:6(9), 7:5


Mecz o 3 miejsce :
Robert Górski/Dariusz Petrykowski – Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 4:6, 6:4, 10:8


Mecz o 5 miejsce :
Waldemar Zabost/Mirosław Puchalski – Krzysztof Doliński/Dariusz Makowski 7:6(3), 7:6(3)


Mecz o 7 miejsce:
Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut – Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki 6:0, 6:0


Mecz o 9 miejsce :
Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski – Marcin Buczek/Tomasz Makulec 6:4, 6:4


Mecz o 11 miejsce :
Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak – Marek Mikulski/Rafał Jasiński 6:1, 6:4


Mecz o 13 miejsce :
Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski – Dawid Hampejs/Kamil Duda 6:2, 6:2


Kolejność po sezonie zasadniczym:


Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

www.tenissochaczew.pl 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy