Tenisowe Grand Prix Sochaczewa 2016.

Zdjęcia i foto: Tenisowe Grand Prix Sochaczewa 2016. Tenis sochaczew

W dniach 06.02-07.02.2016 w hali sportowej sochaczewskiego "Ogrodnika" odbył się Powiatowy Turniej Tenisowy. Dziewiętnastu tenisistów walczyło o zwycięstwo w zawodach oraz o punkty rankingowe zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Sochaczewa 2016. Te popularne i prestiżowe rozgrywki Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe organizuje już od szesnastu lat. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów rankingowych zostaje najlepszym tenisistą sezonu.
 Powiatowy Turniej Tenisowy został zorganizowany dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego oraz dyrekcji sochaczewskiego "Ogrodnika". Bardzo im  dziękujemy za wsparcie naszej działalności.
Pierwszy w tym roku turniej tenisowy nie przyniósł niespodzianek. W finale spotkali dwaj najwyżej rozstawieni zawodnicy. Marcin Cybulski w meczu o pierwsze miejsce po bardzo dobrej grze pokonał Arkadiusza Kulińskiego 3:6, 6:2, 11:9. Świetny występ w turnieju odnotował rutynowany Waldemar Zabost, który przegrał dopiero w półfinale po wyrównanym spotkaniu z Cybulskim. Debiut w amatorskich rozgrywkach tenisowych zaliczył Marcin Kubiak. W pierwszym swoim turniejowym występie zagrał dobry mecz z Adamem Królem z Łowicza. Turniej potwierdził, że sezon 2016 będzie interesujący. Wygrywają na razie faworyci ale kilku zawodników (Załuski, Poświata, Zabost) pokazało się z dobrej strony. Poziom rywalizacji w Sochaczewie bardzo się wyrównał i w kolejnych zawodach na pewno będą niespodzianki.
Pod koniec marca ponownie zapraszamy na turniej tenisowy do hali sochaczewskiego "Ogrodnika". W dniach 23.03-26.03 odbędzie się Wielkanocny Turniej Tenisowy. W zawodach o pierwsze punkty rankingowe w tym roku powalczą pary deblowe. Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe serdecznie zaprasza wszystkich do aktywnego wypoczynku na kortach tenisowych. Szczegółowe informacje o naszej działalności dostępne są pod adresem: www.tenissochaczew.pl

STT
www.tenissochaczew.plPowiatowy Turniej Tenisowy  06.02-07.02.2016.

Wyniki:

I runda:

Adam Król - Marcin Kubiak 6:1
Przemysław Zatorski - Maks Czeczotko 6:1
Szymon Gawiński - Rafał Skrobosz 7:5

II runda:

Arkadiusz Kuliński - Adam Król 6:1
Szymon Gawiński - Przemysław Zatorski 6:1
Mirosław Puchalski - Radosław Wysocki 6:2
Jakub Załuski - Tomasz Mińkowski 6:4
Sebastian Poświata - Patryk Kmieciński 7:5
Waldemar Zabost - Romuald Sokołowski 6:4
Robert Górski - Jerzy Przybyłowski 6:1
Marcin Cybulski - Ariel Lisowski 6:0

Ćwierćfinały:

Arkadiusz Kuliński - Szymon Gawiński 9:3
Jakub Załuski - Mirosław Puchalski v.o.
Waldemar Zabost - Sebastian Poświata 3:8, krecz S.P.
Marcin Cybulski - Robert Górski 9:1

Półfinały:

Arkadiusz Kuliński - Jakub Załuski 9:3
Marcin Cybulski - Waldemar Zabost 9:5

Finał:

Marcin Cybulski - Arkadiusz Kuliński 3:6, 6:2, 11:9.

STT
www.tenissochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy