Teren przy amfiteatrze - znikający obraz

/ 8 komentarzy / 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: Teren przy amfiteatrze - znikający obraz Inwestycje sochaczew
+5

Czas przynosi zmiany czy tego chcemy czy nie. Są decyzje, które nam się podobają, są też takie, które nie spotykają się z naszą zgodą. Są też decyzje, które mogą zaważyć na przyszłości. Nas, naszych dzieci oraz wnuków. 


Patrząc już raczej w przeszłość pokazuję teren przy sochaczewskim amfiteatrze. Jeszcze zielony i niepozbawiony drzew. Prace przy przebudowie tego terenu już się rozpoczęły a nowa inwestycja z pewnością będzie wymagać zmian w wyglądzie tego miejsca. Na pamiątkę terenu, który już staje się historią przedstawiam kilka zdjęć, które zatrzymały w obrazie wygląd tego miejsca. 


Quo vadis Sochaczewie.


Do zapoznania projekt powstającej inwestycji. Źródło UM Sochaczew. 


D.M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (8)

robroyrobroy
+1
i dlaczego taką czystkę z drzwami było robić? bo dwóch pijących z gwinta psuło obraz okolicy? bo jednej paniusi ptak z drzewa narobił na fryzurę? szkoda zieleniny,szkoda (2019-06-15 12:25)
NovJanNovJan
+4
Tak to się kończy jak za zarządzanie miastem biorą się osoby który się na tym nie znają- pan Osiecki -człowiek który zastal Sochaczew zielony a zostawił betonowy...... (2019-06-15 15:17)
wespiwespi
0
Czy ja dobrze rozumiem, że od strony Traugutta też zaczyna się rzeźnia drzew? (2019-06-15 21:56)
chersocherso
+2
Miło będzie siedzieć wśród betonu przy 32 stopniach. Betonoza to nie tylko problem Sochaczewa ale generalnie całej Polski. Na zachodzie sadzi się jak najwięcej drzew a u nas włodarze próbują wykazać ile zmieniają wylewając beton gdzie popadnie. Jeszcze 10 lat temu hitem były chodniki z kostki brukowej, które teraz wybitnie zarosły. Jeszcze przyjdzie taki czas dla Sochaczewa że ten jeszcze nie wylany beton na muszli zostanie wyburzony i posadzone zostaną drzewa na powrót. Tylko najpierw nasze społeczeńtwo musi zacząć doceniać drzewa. Przy okazji na placu Kościuszki również mogłyby zagościć drzewa np. platany. Właśnie ciekawy artykuł czytałem na ten temat: https://noizz.pl/ekologia/polska-betonoza-dlaczego-smazymy-sie-na-betonie/5r8tplm (2019-06-15 22:00)
chersocherso
0
Zastanawiam się czemu Sochaczew nie idzie w stronę najbardziej udanych podwarszawskich miast, czy też osiedli takich jak Józefów, Ożarów Mazowiecki i Podkowa Leśna. Mieszkańcom tych miejsc nie w głowie przeprowadzka do Warszawy. Z kolei Sochaczew traci mieszkańców na rzecz stolicy - zwykle najlepiej wykształconych. (2019-06-15 22:16)
wespiwespi
0
W swoim ostatnim zdaniu masz chyba odpowiedź na swoje pytanie dlaczego tu jest tak beznadziejnie. (2019-06-15 22:31)
zabczynski227zabczynski227
+2


cherso

Odpowiem Ci na Twoje pytanie . W Sochaczewie chociażbyś miał skończone trzy fakultety , stopień naukowy dr. , znał biegle trzy języki i starał się o interesujące Cię stanowisko , a Twoim konkurentem był człowiek po zawodówce, bez praktyki , mało kumaty i mało czytaty ale za to powinowaty  , To TY nie masz szans na interesujący Cię etat i od razu jedź do Warszawy . Taka oto jest rzeczywistość sochaczewska. (2019-06-16 22:17)
linulinu
+1
cóż to było, wiele lat temu, za wspaniałe miejsce na browara :-) (2019-06-17 07:19)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy