Tereny nad Utratą – sprawdź jak wygląda miejsce na rekreację [FOTO]

/ 3 komentarzy / 13 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tereny nad Utratą – sprawdź jak wygląda miejsce na rekreację [FOTO] Rekreacja sochaczew
+8

Chodaków to cicha okolica, która do tej pory doczekała się kilku większych inwestycji. Jedną z nich jest rewitalizacja terenów nad Utratą. 


Prace nad chodakowskimi terenami objęła firm Ziel-Bud i za kwotę 699 277 zł i wykonuje przebudowę odcinka obszaru zielonego, który już stał się miejscem do wypoczynku. Powstały alejki do spacerów oraz drogi rowerowe, mieszkańcy mogą korzystać z ławeczek oraz znalazło się także miejsce na ognisko. Ten zakątek jak widać na zdjęciach już został wykorzystany i pierwsi chętni skorzystali z dogodnego miejsca na rozpalenie ogniska. Obok paleniska znajduje się altana, która jeszcze jest w fazie budowy ale już dokładnie można zobaczyć jej ostateczny wygląd. Teren jest dostępny od ulicy Młynarskiej oraz Grunwaldzkiej, z której to na obszar wypoczynku prowadzą schody. 


Całość z pewnością zmieniła swój wygląd. Tutaj jednak należy zauważyć, że teren ten nie stracił dużo istniejącej zieleni oraz drzew. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem drzew i szumem wody mogąc wypoczywać na ławkach oraz spacerując. Miejmy tylko nadzieję, że korzystający z tej atrakcji będą ją cenić, szanować i dbać tak, żeby można było z przyjemnością spędzać czas nad Utratą. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

kacperskyykacperskyy
+1
powiedzcie mi prosze ze ta mega inwestycja to nie jest tylko altanka, dwie ławeczki i 500m sciezki z kostki???https://www.youtube.com/watch?v=S4r0nBFG4lQhttps://www.youtube.com/watch?v=C8jMerYg190noz kur.... panie osiecki czy pan wszystko musi robic po takiej taniosci ze az w oczy szczypie? (2019-04-16 07:42)
linulinu
+1
Przecież reszta musi iść na dotowanie stadionu, sportu, druzyn i hgw.

Prawda jest taka, ze staw jest w stanie opłakanym i nic ku**wa alejki nie pomogą... (2019-04-16 09:03)
SieciechSieciech
0
do końca wakacji i tak chodakowskie prawilniaczki rozniosą to w drobny mak ;D (2019-04-18 13:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy