Teresin Gaj: zderzenie fiata z ciężarówką

/ 4 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Teresin Gaj: zderzenie fiata z ciężarówką Wypadki sochaczew

W wypadku drogowym w Teresinie Gaju poszkodowany został kierowca Fiata Pandy. Auto zderzyło się z naczepą ciągnika siodłowego DAF. Na miejscu pracowało w sumie sześć zastępów OSP. Zdarzenie miało miejsce 22 marca ok. godz. 17.31.

 

W dniu 22 marca, o godzinie 17:31, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w alei XX-lecia w miejscowości Teresin-Gaj (gmina Teresin). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po dwa zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Niepokalanowie i Paprotni.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło do zderzenia pojazdu marki Fiat Panda z naczepą ciągnika siodłowego marki DAF. W samochodzie osobowym pozostawał uwięziony przytomny kierujący.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy w postaci stabilizacji kołnierzem ortopedycznym szyjnego odcinka kręgosłupa, a następnie utworzeniu dostępu za pomocą sprzętu hydraulicznego i ewakuacji poszkodowanego z rozbitego pojazdu na noszach typu deska. Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Działania ratownicze prowadzone przez 6 strażaków PSP i 18 strażaków OSP zakończono po godzinie 20.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

kubicakubica
0
24 chłopa do wypadku z jednym poszkodowanym..."gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść" (2016-03-23 11:00)
kacperskyykacperskyy
0
jak chlopaki całe dnie siedzą i sie nudza to jak sie nadarza okazja to jadą do wypadku wszyscy z okolicy :) przynajmniej przerwac monotonie i popatrzec troche.. :) (2016-03-23 11:25)
mily151mily151
+1
Cieszmy się, że ma kto przyjechać. (2016-03-23 14:16)
redakcjaredakcja
0
Komentarz sochaczewskiej KPP w tej sprawie: Wstępnie ustalono, że 38-letni mieszkaniec Olsztyna kierujący pojazdem ciężarowym marki Daf, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem Panda. Okazało się, że kierowca osobówki, którego przewieziono do szpitala, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Do wypadku doszło na Al. XX-lecia. (2016-03-24 10:16)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy