Teresińska Noc Czerwcowa 2017

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Teresińska Noc Czerwcowa 2017 Rekreacja sochaczew
+1

Wielkimi krokami Gmina Teresin zbliża się do największej imprezy czyli Teresińskiej Nocy Czerwcowej. Tradycyjnie, impreza odbędzie się w sobotę tuż po zakończeniu roku szkolnego, tym razem 24 czerwca. Jak co roku organizatorzy przygotowali dla mieszkańców szereg atrakcji artystycznych i sportowych. Na scenie pojawią się Gwiazdy, których przekrój powinien zadowolić każdą grupę wiekową.

Teresińska Noc Czerwcowa odbędzie się przy Al. XX-lecia 5a, na placu po byłej szkole podstawowej. Wokół placu powstanie Wesołe Miasteczko z karuzelami, zjeżdżalniami, samochodzikami, trampolinami, będzie można się przejechać na kucykach, czekać będą również stoiska gastronomiczne. Tradycyjnie już około g. 16.30 będzie również darmowa grochówka, na którą zaprosi Wójt Gminy Teresin Marek Olechowski.

Początek imprezy zaplanowano na g. 14.00. Tuż po oficjalnym rozpoczęciu zapraszamy na występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminnych szkół.

O g. 15.30
na scenie wystąpi MAŁA ORKIESTRA DNI NASZYCH z programem "Mądre Dzieci". Pięcioosobowy zespół zaprosi najmłodszych w podróż po świecie emocji, praw i zdrowia dziecka a w przygodzie tej pomagać będą dzieciaki z sekcji wokalnej Teresińskiego Ośrodka Kultury.
Na g. 17.00 zapraszamy miłośników dobrej polskiej piosenki. Na scenie bowiem wystąpi niezapomniany i lubiany ANDRZEJ RYBIŃSKI, który zaśpiewa swoje największe przeboje.
Po tej sentymentalnej podróży zaprosimy Państwa na coś nowego, bardziej współczesnego i młodzieżowego, ale na wysokim poziomie. O g. 19.00 mianowicie scena będzie należeć do zespołu MJUT. Coś dla wymagającego słuchacza ale i też tych, którzy śledzą polską i światową scenę rockową.
Czas przedstawić GWIAZDĘ naszej Teresińskiej Nocy Czerwcowej.
Ten rok należy do znanego i lubianego zespołu ICH TROJE z czerwonowłosym liderem MICHAŁEM WIŚNIEWSKIM na czele. Ich muzyka to zabawa dla każdego pokolenia. Usłyszymy największe przeboje zespołu jak i premierowe piosenki. Na tym koncercie nie może Was zabraknąć. Ten występ zacznie się o g. 21.00.Na koniec teresińskiej imprezy muzyka taneczna i BUENOS.


To o g. 23.00
a po tym punkcie programu zapraszamy na pokazy laserowe, które zakończą tegoroczną Teresińską Noc Czerwcową.

Liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno w programie artystycznym jak i wokół sceny. Mamy nadzieję, że Teresińska Noc Czerwcowa będzie po raz kolejny swoistym świętem gminy i jej mieszkańców. ZAPRASZAMY BARDZO GORĄCO!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------

MAŁA ORKIESTRA DNI NASZYCH – Siedlecki zespół istnieje od 1988 roku, ma na swoim koncie 24 płyty. Pięcioosobowy skład gwarantuje pełnię brzmienia oraz bardzo ciekawe instrumentarium. "Mądre Dzieci" to łatwe ale ważne teksty z ciekawą muzyką, łatwą do zapamietania przez najmłodszych a płyta z programem została objęta patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Koncert ten to ponad godzinna zabawa i integracja zespołu z publicznością.

Więcej: link do strony

ANDRZEJ RYBIŃSKI – Znany wszystkim doskonale wokalista, gitarzysta i kompozytor. Najbardziej znany i kojarzony z grupą ANDRZEJ I ELIZA. Największe przeboje Artysty to "Pocieszanka", "Czas relaksu", "Nie liczę godzin i lat", ale pisał też dla innych artystów jak też wykonuje piosenki znanych autorów i kompozytorów.
Więcej: link do strony

MJUT – Trójmiejski zespół pochodzący z Działdowa, w swojej muzyce porównywani są z zespołem HAPPYSAD. Czasem duszna, mroczna atmosfera, zamagania się ze światem, gitarowe pejzaże, wysmakowana elektronika. Obecnie dojrzałość i dążenie do światowych standardów. Szczere i proste komunikaty otaczającej rzeczywistości. Wysmakowana muzyka na najwyższym poziomie.
Więcej: link do strony

ICH TROJE – Łódzki zespół pop-rockowy działający od 1995 roku. Zespół, którego trzonem był i jest kontrowersyjny wokalista MICHAŁ WIŚNIEWSKI. Drugą najważniejszą osobą w zespole jest JACEK ŁĄGWA, który powrócił do zespołu aby znów wyruszyć w trasę koncertową. W zespole śpiewało wiele wokalistek, począwszy od MAGDY FAMME, po JUSTYNĘ MAJKOWSKĄ, ANIĘ ŚWIĄTCZAK, JUSTYNĘ PANFILEWICZ czy obecnie AGATĘ BUCZKOWSKĄ.
Zespół dwukrotnie reprezentował Polskę na konkursie EUROWIZJI, ma na swoim koncie wiele przebojów takich jak: "A wszystko to, bo Ciebie kocham", "Powiedz...", "Keine Grenzen", "Zawsze z Tobą chciałbym być" czy wiele innych, 9 albumów studyjnych, 3 kompilacje. Ich koncert to swoiste show na światowym poziomie z dopracowaną choreografią, tancerzami, pokazami świateł oraz niebanalną stylizacją Artystów.

Więcej: link do strony

BUENOS – Osobowością i główną postacią zespołu jest Justyna Mosiej – gwiazda muzyki disco-polo. Jej koncerty to muzyka taneczna z oprawą choreograficzną oraz kontrowersyjne stylizacje wokalistki.
Więcej: link do strony 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

martalotmartalot
0
zenada jak na dniach sochaczewa :) (2017-06-19 17:19)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy