Teresińska Noc Czerwcowa 2018 - program

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Teresińska Noc Czerwcowa 2018 - program Imprezy cykliczne sochaczew

Teresińska Noc Czerwcowa 2018 zapowiada fantastyczny czas.
Wszyscy mieszkańcy oraz goście mogą szykowć dobry humor na 23 czerwca. Założeniem całej imrezy jest jej wielowymiarowość. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będzie czas dzieci, młodzieży, dorosłych a także centralne punkty muzyczne czyli, występy gwiazd.
Teresińska Noc Czerwcowa 2018 program.
Rozpoczęcie imrezy planowane jest na godzinę 14.00. Historia pokazała najlepsze rozwiązania i impreza zacznie się od występów dzieci ze szkół z Gminy Teresin. Deski sceniczne są żywiołem dla małych artystów. Czasem są to dla nich pierwsze doświadczenia a innym razem już zafascynowane poprzednimi występami, cieszą się na kolejne. O 15.00 zabawę poprowadzi Pogotowie Artystyczne. W tej częsci programu odbędą się zajęcia oraz  konkursy. Dla każdego uczestnika znajdzie się coś ciekawego. Jeśli chodzi o już znane nam gwiazdy przedstawmy kto wystąpi na Teresińskiej Nocy Czerwcowej 2018 ?
Teresińskie święto muzyczne w tym roku jest okazją do goszczenia gwiazdy Mai Kapłon i Dandysi. Jak pamiętamy Maja Kapłon jest uczestniczką programu The Voice of Poland 8. Swoją przygodę ze śpiewem zaczynała w Teresińskim Ośrodku Kultury. Zasłynęła wykonaniem utworu Cheap Thrills z repertuaru Sii. Teresińska gwiazda walczyła o zwycięstwo pod okiem już doświadczonego artysty Michała Szpaka. Po występie Mai Kapłon będziemy mogli ogladać Krzysztofa Krawczyka. Tej gwiazdy nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Tłum będzie mógl ”pójść jak na bal” oraz “popłynąć parostatkiem” aby “zatańczyć jeszcze raz”. Pamiętając jednak z tamtych lat... Stachurskiego, wdzięcznie po występie Pana Krzysztofa  wejdziemy w nastrój Typu Niepokornego. To właśnie Stachursky będzie kolejnym wykonawcą jakiego będzie można oglądać w Teresinie. Na koniec Teresińskiej Nocy Czerwcowej  publiczność bawić będzie sochaczewski zespół Exell. Tym tanecznym akcentem kolejna magiczna noc dobiegnie końca.

Przypomnijmy, iż cała impreza odbędzie się 23 czerwca na terenie byłej Szkoły Podstawowej w Teresinie. Tym razem przybyli goście bedą mieli do dyspozycji wiatę z zadaszeniem o średnicy 16 metrów. Będzie to konstrukcja zamontowana na stałe i może być schronieniem przez upalnymi promieniami słońca a także zabezpieczniem przed deszczem.  Zapowiada się gorąca czerwcowa noc.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy