TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA 2018

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA 2018 Koncerty i muzyka sochaczew
+4

Już 23 czerwca, w sobotę, zapraszamy wszystkich na TERESIŃSKĄ NOC CZERWCOWĄ. Jak co roku mnóstwo atrakcji muzycznych, sportowych i animacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 


Imprezę rozpoczynamy o g. 14.00 pokazami talentów z gminnych szkół. O g. 15.00 wspaniały program dla dzieci pt.: BAJKOWA SKRZYNIA w wykonaniu Pogotowia Artystycznego. Będzie kolorowo, muzycznie i zabawnie, do tego konkursy z nagrodami dla najmłodszych.

O g. 17.00 na scenie pojawi się nasza wspaniała Maja Kapłon z zespołem czyli MAJA I DANDYSI. Maja to tegoroczna finalistka programu THE VOICE OF POLAND. Swoje pierwsze wokalne kroki stawiała w Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Szymanowie a potem w Teresińskim Ośrodku Kultury pod okiem Jakuba Kamińskiego i Joanny Cieśniewskiej. W końcu połączyła siły z żyrardowskimi muzykami Jarkiem Szafarynem, Marcinem Krynickim, Robertem Radkiewiczem i Robertem Dudkiewiczem i tak powstał zespół, który gra autorskie piosenki w bardzo oryginalnych aranżacjach. Ich „PLAŻA NAD WISŁĄ” jest już niekwestionowanym przebojem polskiej muzyki rozrywkowej. Nie zabraknie i tego utworu na naszej Nocy Czerwcowej. 

Kolejną gwiazdą naszej imprezy będzie KRZYSZTOF KRAWCZYK. To już legenda polskiej muzyki. W tym roku obchodzi 55-lecie pracy artystycznej, a nagrodę z tej okazji odebrał na tegorocznym festiwalu w Opolu. Krzysztof Krawczyk to show sam w sobie, doskonali muzycy i niezapomniane piosenki. Zapraszamy gorąco na ten koncert nie tylko starsze pokolenie.

O g. 20.00 na scenę wkroczy kolejna gwiazda, a będzie to STACHURSKY z zespołem. Polski wykonawca muzyki z pogranicza gatunków pop i Dance. Jego albumy posiadają status płyt złotych i platynowych. Jacek wraz z zespołem tworzy zgrany band, który na scenie robi prawdziwy pokaz energii i profesjonalizmu. 

Jeśli ktoś liczył na to, że na Nocy Czerwcowej będzie można potańczyć, to absolutnie się nie przeliczył. Taką taneczną formułę w tym roku obrali organizatorzy imprezy. Po przebojach Krzysztofa Krawczyka, koncercie Stachurskiego w rytmie Dance, przyjdzie kolej na prawdziwe show taneczno-muzyczne. Na koniec TERESIŃSKIEJ NOCY CZERWCOWEJ zaprosimy Państwa na tzw. dechy, na których możecie dać upust swym tanecznym talentom, a przygrywać będzie znana w powiecie sochaczewskim i nie tylko kapela EXELL. Usłyszymy największe przeboje muzyki rozrywkowej w wykonaniu w pełni profesjonalnego zespołu. 

W trakcie imprezy zapraszamy na szereg konkursów z nagrodami, pokazy sportowe i wiele atrakcji dla dzieci. Nie obędzie się bez grochówki wójta i pokazów sprawnościowych a także mnóstwo atrakcji branżowych.


Na TERESIŃSKĄ NOC CZERWCOWĄ zapraszają: WÓJT GMINY TERESIN, RADA GMINY TERESIN, TERESIŃSKI OŚRODEK KULTURY, GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ i GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI w TERESINIE.
WSTĘP WOLNY!!!!!!!!!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy