TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA Imprezy cykliczne sochaczew
+1

WÓJT i RADA GMINY  zapraszają na największą imprezę w TERESINIE. Od prawie dwudziestu lat organizujemy dla Państwa TERESIŃSKĄ NOC CZERWCOWĄ. Największe Gwiazdy, moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, zawody sportowe, konkursy i wiele innych tylko w tę jedną noc.

Już 22 czerwca plac rekreacyjny przy Al. XX-lecia 5a zapełni się kolorowymi stoiskami, ogromną sceną, na której rozbrzmiewać będzie najlepsza w kraju muzyka. 

Współorganizatorami naszej NOCY są: Teresiński Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej. Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio Niepokalanów, Radio Sochaczew, Echo Powiatu, Teresin24.pl oraz Express Sochaczewski. 

Poza sceną zapraszamy na: konkursy branżowe, wesołe miasteczko, gofry, lody, napoje i inne dobre rzeczy.

A co na scenie? Tu program bardzo bogaty i jedyny w swoim rodzaju. Imprezę zaczynamy o g. 14.00 programami artystycznymi gminnych szkół. O g. 15.30 zapraszamy na program dla dzieci w wykonaniu POGOTOWIA ARTYSTYCZNEGO. Tym razem będziemy się bawić w AKADEMII PANA KLEKSA. Mnóstwo piosenek, tańca, zabaw oraz konkursów z nagrodami dla najmłodszej publiczności. 


Około g. 16.30 Wójt Gminy Teresin - Marek Olechowski - będzie osobiście częstował grochówką, co stało się już tradycją naszej NOCY. 

Jeszcze przed godziną 17.00 zaprosimy Państwa na dwa spotkania z lokalną muzyką. Wystąpią zespoły działające w Teresińskim Ośrodku Kultury: młodzieżowy skład FADUR9 oraz nieco starszy, ale pełen energii i pozytywnych wibracji zespół TELESCOPE.

O g. 18.00 na scenie pojawi się pierwsza Gwiazda naszego spotkania czyli znany z tanecznych aranżacji, twórca wielu przebojów, często i chętnie grany swego czasu w telewizji, legenda polskiego country czyli GANG MARCELA z Marcelem Trojanem na czele. 


Tradycją na Teresińskiej Nocy Czerwcowej stał się już Sołecki Turniej Przeciągania Liny. Które sołectwo w tym roku będzie święcić triumfy? Zobaczymy. Zapraszamy na g. 19.00

Na spotkanie z historią i legendą polskiego bluesa zapraszamy o g. 20.00. Wtedy na scenie pojawi się zespół GANG OLSENA. Zespół w zeszłym roku obchodził 30-lecie istnienia, a na swej długoletniej drodze mają przygodę m.in. z supportowaniem zespołu DŻEM. To prawdziwe bluesowe show, w pełnym składzie porwie niejednego fana do tańca i okrzyków oraz wspólnego śpiewania. 


Na koniec zapraszamy na koncert GWIAZDY WIECZORU. O g. 22.00 scena należeć będzie do jednego z najcenniejszych zespołów polskiej muzyki czyli POPARZENI KAWĄ TRZY. To pop-rockowy zespół, który zachwyca przede wszystkim oryginalnymi tekstami autorstwa Rafała Bryndala. Świetna muzyka i takież wykonanie sprawia, że zespół jest charakterystyczny a jego koncerty to zawsze wielkie show i moc wrażeń oraz fantastyczna zabawa.

Zapraszamy bardzo gorąco, już w sobotę, 22 czerwca na plac przy Al. XX-lecia 5a - TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy