Tesco rozpoczęło rekrutację pracowników

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Tesco rozpoczęło rekrutację pracowników Inwestycje sochaczew

Hipermarket Tesco w Sochaczewie zatrudni 70 osób – tak wynika z informacji prasowej firmy. Rekrutacja pracowników już się rozpoczęła. Zainteresowani mogą zgłaszać się do Centrum Rekrutacyjnego przy Al. 600 lecia 45.

 

Planowany termin otwarcia Tesco to wrzesień br. Budowa trwa od kilku tygodni. Rozpoczęta rekrutacja dotyczy zarówno sprzedawców i kasjerów, jak i liderów zespołów, kierowników działów. W sumie na nowych pracowników czeka 70 etatów.

W informacji prasowej Tesco czytamy: „Kogo poszukuje Tesco? Na zainteresowanych czekają m.in. stanowiska pracownika lad, działu warzywa i owoce, kasjera-sprzedawcy i wiele innych. Tesco poszukuje także doświadczonych handlowców, m.in. kierownika tekstyliów, działu chemia i AGD, a także liderów zespołu. Aplikacje można składać w Centrum Rekrutacyjnym przy Al. 600 lecia 45. Warto zabrać ze sobą na miejsce CV oraz list motywacyjny.

Na pracę w nowym sklepie mają szansę również osoby bez doświadczenia w handlu, czy bezrobotne. Wcześniejsze rekrutacje pokazują, iż w wybranych lokalizacjach nawet 40% nowych pracowników Tesco to osoby, które przez długi czas pozostawały bez pracy.

Tesco poszukuje zarówno osób młodych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, jak i tych, którym do emerytury pozostało jeszcze tylko kilka lat. Sprawa kierunkowego wykształcenia jest drugoplanowa. „Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek – mówi Michał Sikora z biura prasowego

Tesco Polska. Najważniejsze kryteria, które decydują o przyjęciu to zaangażowanie i sumienność oraz pozytywne podejście do klienta, a nie – przykładowo – wiek kandydata. Dzięki sprawdzonemu, szerokiemu systemowi szkoleń, pracownicy szybko uzupełnią wiedzę i pozyskają wszelkie niezbędne umiejętności” – dodaje Sikora.

Tesco zatrudnia swoich pracowników na podstawie umów o pracę, a druga umowa po okresie próbnym jest już umową na czas nieokreślony. Firma zapewnia swoim pracownikom także atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

Centrum Rekrutacyjne Tesco w Sochaczewie otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17”.

 

Brzmi dobrze – jak będzie, pokaże praktyka.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

stefekstefek
0
70 osób? Myślałem, że więcej, bo to ma być ponoć to duże Tesco. A może przynajmniej jakoś godnie ludziom płacą.  (2013-06-29 22:17)
TomiiTomii
0
Wie ktoś może ile proponują? (2013-07-02 22:12)
Sheaks89Sheaks89
0
No właśnie ile tam proponują? Czy mam dalej szukać pracy przez tą firmę - kliknij?
Choć wolałbym coś innego niż praca w Tesco. Mam wyższe ambicje.
(2013-08-26 15:18)
Lisitano46Lisitano46
0
Pytanie ile proponują w tym Tesco?
Znajomy miał być operatorem monitoringu i dostawać [no właśnie nie wiem ile].
Także pytanie czy praca pod adresem Tesco to będzie odpowiednia i przyszłościowa praca.
(2013-09-23 14:51)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy