Tłumy na "Spotkaniu przy pączku" w Rybnie - wójt Damian Jaworski dziękuje za udział

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tłumy na "Spotkaniu przy pączku" w Rybnie - wójt Damian Jaworski dziękuje za udział Spotkania, jubileusze sochaczew

20 lutego w Urzędzie Gminy Rybno odbyło się spotkanie z okazji "Tłustego czwartku". Mieszkańcy gminy tłumnie przybyli, aby spędzić wspólnie czas przy tradycyjnych wypiekach oraz posłuchać muzyki w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego "Księżanki".


Wójt Damian Jaworski dziękuje za tak fantastyczną frekwencję na spotkaniu. Wydarzenie rozpoczęło się przywitaniem przez wójta przybyłych mieszkańców oraz zespołu, który przyjechał z Kocierzewa Południowego "Księżanki". Tego typu spotkania to okazja do wspólnych rozmów, spędzania czasu wśród innych osób, czas w którym mieszkańcy mogą się integrować. Najsympatyczniejszym momentem spotkania było wspólne śpiewanie gości z zespołem. Mieszkańcy częstowali się słodkościami, które zagościły na stołach. Wójt gminy zapowiada, iż z pewnością nie było to ostatnie tego typu spotkanie dla mieszkańców. 


- 20 lutego br. na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno odbyło się „Spotkanie przy pączku”. Licznie przybyli mieszkańcy mogli się spotkać i spróbować typowych dla Tłustego Czwartku przysmaków oraz posłuchać utworów w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego „Księżanki” z Kocierzewa Południowego. Dziękuję Wójt Gminy Kocierzew Południowy Pani Agnieszce Wojdzie, Zespołowi Śpiewaczemu „Księżanki” za przybycie i występ, licznie przybyłym mieszkańcom gminy Rybno oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia - dziękuje wójt gminy Rybno Damian Jaworski. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy