Zaloguj się do konta

Tłusty czwartek w Urzędzie Gminy Rybno - wójt Damian Jaworski zaprasza

Gmina Rybno
2020-02-12
Rekreacja
Tłusty czwartek to wyjątkowa okazja do spotkań. Popołudnie można zaplanować w Urzędzie Gminy Rybno. Wójt Damian Jaworski zaprasza wszystkich mieszkańców gminy do udziału w wydarzeniu już 20 lutego. Na gości oprócz słodkości będą czekać również dodatkowe atrakcje. 


Wójt gminy Rybno zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 20 lutego w sali konferencyjnej Urzędzie Gminy Rybno. Gościem specjalnym będzie zespół śpiewaczy "Księżanki" z Kocierzewa Południowego.


- Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Rybno na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 20 lutego. W sali konferencyjnej zaplanowaliśmy słodki poczęstunek oraz występ zespołu śpiewaczego z Kocierzewa "Księżanki". Na stole zagoszczą oczywiście tradycyjne pączki, faworki, lukrowane oponki, kawa, herbata czy napoje. Serdecznie zapraszam mieszkańców do udziału. Spotkanie będzie okazją do wspólnych rozmów. Dziękuję pani Agnieszce Wojdzie z sąsiedniej gminy Kocierzew za współpracę. Dzięki temu udało się zorganizować występ zespołu, który zaprezentuje nam piosenki biesiadne, co z pewnością umili czas spotkania. Jeszcze raz serdecznie zapraszam - mówi wójt Damian Jaworski. 


Spotkanie odbędzie się 20 lutego o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. 

  

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc