To największe zawody MMA w kraju

W najbliższy weekend wielka gratka czeka na miłośników sportów walki. W Sochaczewie odbędzie się kolejna edycja Amatorskiej Ligi MMA: ALMMA 65 Mistrzostwa Polski Centralnej. 11 i 12 października będziemy mieli okazję oglądać starcia zawodników z całej Polski. To największe zawody amatorskiego MMA w kraju. Galę współorganizuje burmistrz miasta. 

W sobotę zapraszamy zwłaszcza pasjonatów brazylijskiego ju jitsu, ponieważ to do nich należeć będzie mata na hali MOSiR w Sochaczewie. Już od godz. 10:00 będzie można oglądać walki rozgrywane w turniejach BJJ Białe i Kolorowe Pasy oraz BJJ No Gi (bez kimon) Białe i Kolorowe Pasy. Start zapowiedzieli zawodnicy mający w swoim dorobku również walki zawodowe, oczekiwać możemy więc efektownych technik w ich wykonaniu.

Natomiast w niedzielę od godz. 10:00, po uroczystym otwarciu z udziałem władz miasta, równolegle ruszą walki w turniejach: Junior, Pierwszy Krok, Młodzieżowiec, Ograniczona Formuła Senior oraz Full Contact.

Zainteresowanie MMA w naszym kraju stale wzrasta, wzrasta również systematycznie poziom, jaki prezentują zawodnicy, spodziewać się więc możemy świetnego pokazu ich umiejętności, emocjonujących walk oraz niepowtarzalnej sportowej atmosfery.

 

Termin i miejsce zawodów:

11-12 października 2014

Aby usprawnić zawody i nie pozwolić publiczności nawet na chwilę nudy, walki toczyć się będą równocześnie w octagonie i na dwóch matach.

 

Plan zawodów:

Sobota: 11.10.2014

Odbędą się turnieje:

1. BJJ Białe Pasy

2. BJJ Kolorowe Pasy

3. BJJ No Gi Białe Pasy

4. BJJ No Gi Kolorowe Pasy\

 

Niedziela 12.10.2014

1. Junior MMA - zawodnicy lat 16,17,18 rocznik: 1998, 1997, 1996

2. Młodzieżowiec MMA - zawodnicy lat 19, 20, 21 rocznik 1995, 1994, 1993

3. Pierwszy Krok MMA - zawodnicy , którzy ukończyli 18 rok życia i startowali w MMA max 3 razy.

4. Ograniczona Formuła Senior MMA - zawodnicy , którzy ukończyli 18 rok życia  i walczyli dotąd tylko amatorsko.

5. Full Contact MMA - zawodnicy , którzy ukończyli 18 rok życia i walczyli już zawodowo lub w formule Full Contact .

 

Zawody organizowane przez klub Dragon Fight Club Sochaczew przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, odbędą się na hali sportowej MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3.

Cała impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew - Piotra Osieckiego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Urząd Miasta w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy