To oni napadli na bank

Udało się sporządzić portrety pamięciowe sprawców napadu na filię Banku Spółdzielczego w Brzozowie Starym, do którego doszło 3 lipca w godzinach popołudniowych. Sprawców było trzech, na podstawie zeznań świadków udało się i opisać dwóch.

Wzrost około 175 cm, średniej budowy ciała, bródka szerokości 1 cm pionowa, lekko ruda, skrzywiony nos, wiek ok. 20-30 lat.
Ubrany w długie spodnie dresowe koloru granatowego z jednym białym paskiem z boku, buty typu adidas koloru niebieskiego, podkoszulka z krótkim rękawem z przodu wizerunek zwierzęcia (prawdopodobnie kota), na głowie czapka typu sportowego z daszkiem - koloru zielonego - moro, włosy krótkie - być może łysy.

Wzrost ok. 175 cm, wiek ok. 20-30 lat, krótkie odrastające włosy, koloru ciemny blond, ubrany w długie spodnie jeansowe.

Przypomnijmy, że sprawców prawdopodobnie było trzech, jeden z nich czekał w samochodzie. Uciekli oplem omegą. Sprawcy z banku skradli 8 tysięcy złotych.
Czy dzięki rysopisowi i pozostawionym na miejscu śladom, bo takowych podobno było dużo, uda się tym razem policji zatrzymać bandytów?

as

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy