Tomasz i Robert Stockingerowie zagrają w Teresinie dla Mai Kapłon

Zdjęcia i foto: Tomasz i Robert Stockingerowie zagrają w Teresinie dla Mai Kapłon Tenis sochaczew

Organizacja pomocy dla Mai Kapłon nie ustaje, wciąż powstają nowe pomysły oraz przedsięwzięcia, które mają zapewnić możliwość zbiórek funduszy na leczenie. 


Stan zdrowia Mai Kapłon jest ciężki. Dziewczynie coraz ciężej oddychać przez jej chorobę o czym pisaliśmy tu. Trwają licytacje, które mają wspomóc zbiórkę funduszy. Udało się wystawić na licytację mecz w tenisa ziemnego, który odbędzie się w Teresinie. Panowie zagrają z mieszkańcem gminy Teresin, który wygrał licytację, a mecz będzie grą podwójną. Pomysłodawcą tego wydarzenia jest Joanna Kosiorek. 


Oprócz meczu ze znanymi osobami będzie możliwość wzięcia udziału w bezpłatnej lekcji gry w tenisa, którą poprowadzi Hubert Konecki. Na naukę zaplanowano czas od godziny 10.00. Dodatkowo wygrana para meczu głównego zagra dodatkowe starcie z Henrykiem Bieleckim oraz Stanisławem Grynikiem, mistrzami gry podwójnej z Teresina. 

  

Podczas spotkania sportowego odbędą się zbiórki dla Mai, zatem serdecznie zapraszamy do wspierania akcji oraz kibicowania zawodnikom. 


Mecz odbędzie się 11 stycznia od 11.00 do 12.30. 


Źródło: teresin24.pl 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy