Topołowa: zderzenie auta osobowego w ciężarówką

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Topołowa: zderzenie auta osobowego w ciężarówką Wypadki sochaczew

Niestety, ponownie doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji w Topołowej na DK 92. Dziś ok. godziny 13.20 samochód osobowy zderzył się tu z ciężarówką, jedna osoba została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

 

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Paprotni, dziś około godziny 13.20 w Topołowej na DK 92 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym.

- Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia akumulatorów w pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz odłączenie układu instalacji gazowej w pojeździe. Jedna osoba została zabrana przez ZRM do szpitala. SiŚ: OSP Paprotnia, OSP Niepokalanów, JRG Sochaczew, Dowódca JRG Sochaczew, ZRM, Policja – informuje OSP Paprotnia.

 

Utrudnia w ruchu trwały około 1,5 godziny. To kolejne zderzenie aut w tym miejscu w krótkim czasie. Apelujemy o ostrożność.

 

Info i foto źródło OSP Paprotnia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

okooko
0

Skrzyżowanie jak każde inne, poprostu CYMBAŁY na czerwonym przelatują... przepraszam na późnym pomarańczowym... Wyjście jest, wydłużyć przerwy między zielonym a czerwonym (oba światła są czerwone przez 5s) i po sprawie...

(2017-11-22 08:12)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy