Tour de Pologne w Sochaczewie zdjęcia

/ 3 komentarzy / 29 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tour de Pologne w Sochaczewie zdjęcia Kolarstwo sochaczew
+24

71. Tour de Pologne w Sochaczewie wzbudziło ogromne zainteresowanie mieszkańców. Dziś, 4 sierpnia, już od 14.00 gromadzili się oni tłumnie wzdłuż ulicy Warszawskiej i Staszica, by podziwiać kolarzy. Imponujący peleton wjechał do naszego miasta o 15.00, a zawodnicy zostali przywitani gorącymi brawami. 


Na prowadzeniu w Sochaczewie byli ci, którzy zwyciężyli cały dzisiejszy odcinek Tour de Pologne i którzy zostawili swoich rywali daleko w tyle: Czech Petr Vakoc (pierwszy) oraz dwóch Polaków:  Przemysław Kasperkiewicz (reprezentacja Polski) i Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice).

Barwny, kolorowy, imponujący tak z uwagi na wysiłek sportowców, jak organizatorów, Tour de Pologne, wzbudza co roku niekwestionowany podziw i ciekawość Polaków. Z tym większą przyjemnością gościliśmy kolarzy w naszym mieście, jak i całym  powiecie sochaczewskim.

W ramach drugiego etapu, który liczyć będzie 226 kilometrów, kolarze przejechali dziś po drogach Iłowa, Brzozowa, Giżyc, Sarnowa, Janowa, Żdżarowa, Kątów, oraz samego same centrum Sochaczewa, skąd udali się do Chodakowa i Żelazowej Woli, a następnie Kampinosu i Warszawy.

 

Zobacz całą galerię zdjęć.

 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

OSheeOShee
0
Mały Bond (a nawet dwa) wkradł się do artykułu:" W ramach drugiego peletonu, który liczyć będzie 226 kilometrów, kolarze przejechali dziś po drogach Iłowa, Brzozowa, Giżyc, Sarnowa, Janowa, Żdżarowa, Kątów, oraz samego same centrum Sochaczewa, skąd udali się do Chodakowa i Żelazowej Woli, a następnie Kampinosu i Warszawy." 1) oczywiście nie peletonu, a ETAPU 2) trochę dziwnie się czyta to zdanie, zamieszaliście się z czasami - na początku jest czas przyszły (liczyć będzie), a potem nagle pzreskok na czas przeszły (przejechali)...
(2014-08-04 21:47)
redakcjaredakcja
0
Tak, oczywiście, dziękujemy za zwrócenie uwagi. Poprawka naniesiona. (2014-08-05 11:03)
eurodroneurodron
0
Bardzo miło przynajmniej przed tą imprezą połatali trochę dziury w ulicy Chopina. (2014-08-05 11:53)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy