Tragedia Famy

/ 4 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragedia Famy Wypadki sochaczew

„...Były ładne, młode, nie wadziły nikomu
Los je strasznie skrzywdził
Bo nie wrócą już nigdy do swojego domu...”


To był niedzielny poranek, 14. września 1997 roku. Tuż przed świtem, ulicą Brukową w Sochaczewie przemieszczał się Fiat 126p. Jechała nim grupa przyjaciół, dodatkowo związana miejscem pracy. Małgorzata Marciniak - redaktor naczelna sochaczewskiego Radia Fama, Małgorzata Migdalska – dziennikarka radiowa, zaprzyjaźniona z Famą Agnieszka Kowalska oraz Arkadiusz Wiśniewski – prezenter radiowy i Paweł Skumiał – technik studia nagrań.
Drugim Fiatem 126p podróżował, niestety tą samą drogą i niestety pijany Waldemar D.
Z jego to przyczyny mały Fiat radiowców wylądował na drzewie. W wynku tej tragedii nie żyją cztery osoby. Jedynie Paweł Skumiał jest wśród nas.
Właśnie minęła 12. rocznica śmierci bardzo młodych ludzi. Mieli od 21 do 24 lat. Pijany kierowca zabrał im życie, szczęście i radosć, jaką mogli się cieszyć Oni i ich Rodziny.
Zawsze pozostaną w naszej pamięci.
A „...W miejscu tej tragedii na drzewie, przy drodze,
Trzy lampki się palą wszystkim ku przestrodze...”


mg

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

>>Słonko<<>>Słonko<<
0
Pamiętam to smutne wydarzenie, pamiętam jak dziś, w poniedziałek rano jechałam autobusem przez Chodaków, widzieliśmy miejsce wypadku i pamiętam smutną atmoswerę ...
Znałam Małgosię i Pawła.... <*> <*> <*> (2009-09-17 09:46)
redzinska@wp.plredzinska@wp.pl
0
<*> (2009-09-17 15:14)
BfPBfP
0
Również pamiętam ten wypadek. To był czarny weekend. Bodajże dwa dni wcześniej w innym wypadku na terenie Sochaczewa również zginęła młoda dziewczyna. Straszne tragedie, młodzi ludzie... <*> (2009-09-18 14:22)
>>Słonko<<>>Słonko<<
0
Tak, atmosfera bardzo smutna w tamtym czasie była, te smutne wspomnienia zostaną w pamięci na zawsze. (2009-09-22 08:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy