Tragedia na drodze nr 50 w Janowie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragedia na drodze nr 50 w Janowie Wypadki sochaczew

Do tragedii doszło w środę 11 marca na drodze nr 50 w Janowie (gmina Młodzieszyn). Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie zgłoszenie o wypadku odebrał o godz. 5:35. Samochód osobowy marki Fiat Seicento zderzył się z ciągnikiem siodłowym Renault wyposażonym w przyczepę.

 

 

Na miejsce zdarzenia wysłano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie. Fiat, wewnątrz którego znajdował się nieprzytomny kierowca, w wyniku zderzenia zepchnięty do rowu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, utworzyli dostęp do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

 

Nieprzytomnego mężczyznę wydobyto z wraku na noszach typu deska oraz udzielono mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. W dalszej kolejności zajął się kierowcą zespół ratownictwa medycznego. Kontynuowana akcja resuscytacyjna nie przyniosła jednak skutku Po kilku minutach lekarz stwierdził zgon mężczyzny.


Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Trwającą około 75 minut interwencję prowadziło 7 strażaków PSP oraz 4 strażaków OSP.

 

tekst: kpt. T. Fijołek

kppspsochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy