Tragedia na drodze w Nowej Suchej

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragedia na drodze w Nowej Suchej Wypadki sochaczew

W Nowej Suchej samochód osobowy marki Peugeot z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

 

W dniu 9 lutego, kilka minut po godzinie 18, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze nr 705 w miejscowości Nowa Sucha. Do zdarzenia niezwłocznie zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Suchej.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kierujący pojazdem marki Peugeot 306 z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Wrak auta z pozostającym w nim kierowcą znajdował się w przydrożnym rowie. Lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon 63-letniego mężczyzny.

Działania straży pożarnej w pierwszej fazie ograniczyły się do zabezpieczenia i oświetlenia miejsca zdarzenia. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policję i prokuratora, przystąpiono do czynności humanitarnych polegających na wydobyciu ciała ofiary z rozbitego samochodu z użyciem narzędzi hydraulicznych. Ostatnim etapem działań była sorpcja rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych.

W trwającej ponad 3 godziny akcji brało udział 6 strażaków PSP i 5 strażaków OSP.

 

Tekst i zdjęcia: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy