Tragedia na Żyrardowskiej

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragedia na Żyrardowskiej Wypadki sochaczew

Do tragicznego wypadku doszło 25 stycznia na ulicy Żyrardowskiej. Mimo podjętej reanimacji zmarła kobieta kierująca samochodem osobowym marki Renault Scenic.

 

W dniu 25 stycznia, o godzinie 19:55, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Żyrardowskiej w Sochaczewie. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że samochód osobowy marki Renault Scenic najechał na tył samochodu ciężarowego MAN. Autem osobowym podróżowały dwie osoby – nieprzytomna kierująca pozostawała w rozbitym pojeździe, zaś pasażer wysiadł o własnych siłach.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, utworzeniu dostępu do osoby poszkodowanej przy pomocy narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji poszkodowanej na noszach typu deska i przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować życia kierującej, lekarz stwierdził zgon. Dalsze czynności polegały na odłączeniu akumulatora oraz zakręceniu zaworu instalacji gazowej w osobowym Renault.

 

Działania ratownicze prowadzone przez 6 strażaków zakończono o godzinie 20:37.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy