Tragedia w Kożuszkach Parcel - utonął 18-latek

Zdjęcia i foto: Tragedia w Kożuszkach Parcel - utonął 18-latek Wypadki sochaczew

26 kwietnia po godzinie 23.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie dotyczące młodego mężczyzny, który wpadł do wody i stracono z nim kontakt. 

W niedzielę, na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Kożuszki Parcel na której znajduje się staw przebywała grupa młodzieży. W pewnym momencie 18-letni mieszkaniec gminy Sochaczew wpadł do wody i utracono z nim kontakt. 

Jak informuje nas Oficer Prasowy KP PSP w Sochaczewie, Rafał Krupa:

- Zgłoszenie wpłynęło po godzinie 23.00 na miejsce zadysponowano dwa zastępy. W tym samym czasie z Warszawy wyruszyła specjalistyczna grupa ratownictwa wodnego. Przed przybyciem nurków sochaczewscy strażacy, dysponując dość ograniczonym sprzętem rozpoczęli dokładne przeszukiwanie stawu. Po kilkunastu minutach udało się znaleźć młodego mężczyznę. Po wyłowieniu go na brzeg obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego rozpoczął resuscytację krążeniowo – oddechową. Niestety, lekarz stwierdził zgon. Jeśli chodzi o grupę specjalistyczną jadąca z Warszawy to została ona zawrócona z trasy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy