Tragedia w Starym Dębsku – śmierć na drodze

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragedia w Starym Dębsku – śmierć na drodze Wypadki sochaczew

Do Stanowiska Kierowania Straży Pożarnej w Sochaczewie około północy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stary Dębsk. 


W dniu 15 czerwca kilka minut przed północą doszło do tragicznego zdarzenia. Na drodze krajowej 92 w miejscowości Stary Dębsk doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego z rowerem. Kobieta, która jechała na rowerze poniosła śmierć. Przybyła na miejsca zdarzenia straż pożarna zabezpieczyła miejsca zdarzenia. Działania podjęła również Prokuratura, która wraz z policją prowadziła czynności dochodzeniowo-śledcze. 


W akcji brały udział jednostki Straży Pożarnej, Policji oraz ZRM. 


Zdjęcia: OSP Antoniew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

ja-jkja-jk
+1
I ta policjantka kompletnie niewidoczna od strony Sochaczewa bez kamizelki wstrzymuje ruch lampką sygnalizacyjną stojąc na srodku drogi, auto za mną prawie ją rozjechało , bez głowy !!!!! (2019-06-16 19:02)
lukaszek_socholukaszek_socho
+1
Jestem ciekawy czy rower miał światła i jak one świeciły...

Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego nikt w tym mądrym kraju nie wpadł na pomysł, że oświetlenie roweru powinno mieć homologację? Jeśli w aucie wymienię żarówki stopu na LED, ktoś we mnie wjedzie i zginie to za sam fakt, że to były LEDy będę miał poważne problemy. W rowerze wystarczy "mieć" światło. Jeśli droga hamowania po deszczu z 90 km/h to ok. 100m rower powinien być widoczny z conajmniej 200m... ktoś to sprawdza?? Nikt? Dlaczego mam być winny wypadku jadąc przepisowo jeśli rower "świecił" na 50m bo miał 3 chińskie diodki i wyładowaną bateryjkę?? (2019-06-16 22:08)
aleksandra-kaleksandra-k
0
Tego dnia jechałam do pracy i natknęłam się na ten wypadek. Nie miał on miejsca kilka minut przed północą jak jest tu napisane, a około godziny 22:30. (2019-06-17 15:51)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy