Tragiczny finał pożaru na Wyszogrodzkiej – zginął mężczyzna

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragiczny finał pożaru na Wyszogrodzkiej – zginął mężczyzna  Pożary, straż pożarna sochaczew

Do Stanowiska Komendy Powiatowej w Sochaczewie w dniu 10 kwietnia o godzinie 14.46 wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru budynku mieszkalnego na ulicy Wyszogrodzkiej w Sochaczewie. 


Przybyli na miejsce strażacy zastali dwukondygnacyjny budynek w rozwiniętej fazie pożaru. Płonęło pomieszczenie na parterze domu , natomiast ognień widać było z okien i drzwi z dużym zadymieniem. Informacja jaką uzyskali strażacy dotyczyła również możliwości przebywania wewnątrz budynku osoby w związku z tym do akcji ratunkowej włączyły się służby z pogotowia energetycznego oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.   


Strażacy zabezpieczyli miejsce pożaru, podjęli działania gaśnicze poprzez podanie jednego prądu wody oraz przeszukali budynek, gdzie odnaleziono wewnątrz domu mężczyznę oraz ewakuowano go na zewnątrz obiektu. Mężczyzna był nieprzytomny oraz nie posiadał oznak funkcji życiowych, posiadał też oparzenia całego ciała. Strażacy podjęli akcję pierwszej pomocy, następnie przekazano mężczyznę ZRM. Niestety podjęte działania ze strony strażaków oraz ratowników medycznych nie dały rezultatów i lekarz stwierdził zgon. Lokatorem, który poniósł śmierć w pożarze był 68-letni mężczyzna.  


Strażacy dokonali wentylacji pomieszczeń oraz dogaszania sprzętów w budynku, cały obiekt został sprawdzony kamerą termowizyjną i zmierzono poziom tlenku węgla. 


W akcji brały udział jednostki z JGR Sochaczew, ZRM a także policja.


Źródło KPPSP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy