Tragiczny wypadek drogowy w Pawłowicach

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragiczny wypadek drogowy w Pawłowicach Wypadki sochaczew

7 marca, kwadrans po godzinie 22, do Stanowiska Kierowania KP PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Pawłowice (gmina Teresin). Z informacji uzyskanych od osoby zgłaszającej wynikało, że samochód osobowy uderzył w drzewo.


Do zdarzenia zadysponowany został zastęp ratownictwa technicznego z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Paprotni i Niepokalanowa.

Po przybyciu na miejsce potwierdzono informacje uzyskane od zgłaszającego. Samochód osobowy marki Ford Mondeo zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Lekarz koordynujący medyczne działania ratownicze stwierdził zgon 26-letniego kierowcy przed przystąpieniem do czynności ratowniczych jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Działania zastępów w pierwszej fazie polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora we wraku. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych z udziałem prokuratora, przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do ciała ofiary.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy