Tragiczny wypadek w miejscowości Patoki – nie żyje jedna osoba

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Tragiczny wypadek w miejscowości Patoki – nie żyje jedna osoba Wypadki sochaczew

W dniu 14 kwietnia o godzinie 18.34 do Stanowiska Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej 92 na wysokości miejscowości Patoki (gmina Nieborów). 


Zdarzenie drogowe to dachowanie pojazdu osobowego marki VW Golf na 409 km DK 92. Służby po dojeździe na miejsce zastały dwie osoby poszkodowane. Jeden z nich znajdował się poza pojazdem. Jedna z nich była przytomna, druga natomiast nie miała czynności życiowych. Strażacy przybyli na miejsce podjęli akcję ratunkową polegającą na udzieleniu poszkodowanym pierwszej pomocy, w przypadku jednego z nich  23-letniego mężczyzny było to wykonanie akcji resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon 23-latka, kolejnym poszkodowanym był 26-latek, trafił pod opiekę ZRM a następnie do sochaczewskiego szpitala. Obaj mężczyźni byli mieszkańcami powiatu sochaczewskiego.  

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż przyczyną wypadku była nadmierna prędkość przy wyprzedzaniu samochodu ciężarowego a także stan opon w VW.   

W akcji uczestniczyły jednostki z JRG Sochaczew, OSP Kozłów Szlachecki, JRG Łowicz oraz OSP Bednary, ZRM a także policja.


Zdjęcia OSP Kozłów Szlachecki.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy